TurkNet'e geçişte Türk Telekom modemi ve cayma bedeli ne kadardır?

Soprees

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, mevcut internet hattımı Türk Telekom'dan TurkNet'e geçirmeyi düşünüyorum. Hattımı taşırken Türk Telekom'un verdiği modemi kullanmak istemiyorum bu mümkün mü? Ayrıca Türk Telekom taahhüdümün bitmesine 3 ay kala bana yaklaşık 1400 TL bedel çıkardı, modemi geri verirsem bunun 700 liraya düşeceğini söylediler. TurkNet bunu karşılıyor mu karşılıyorsa ne kadarını karşılıyor? Teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar, mevcut internet hattımı Türk Telekom'dan TurkNet'e geçirmeyi düşünüyorum. Hattımı taşırken Türk Telekom'un verdiği modemi kullanmak istemiyorum bu mümkün mü? Ayrıca Türk Telekom taahhüdümün bitmesine 3 ay kala bana yaklaşık 1400 TL bedel çıkardı, modemi geri verirsem bunun 700 liraya düşeceğini söylediler. TurkNet bunu karşılıyor mu karşılıyorsa ne kadarını karşılıyor? Teşekkürler.
En mantıklısı müşteri hizmetlerinden bilgi almak. Eğer müşteri hizmetlerinin söylediği şey çıkmaz ekstra ücret isterlerse firma karşılamak zorunda kalıyor. Ek olarak bir tavsiye vereyim çevrende özellikle aynı muhit veya binada Turknet kullanan var mı ? Her yere sağladığı hizmet aynı değil. Ben 3 ay rezillik çektim bilgin olsun.

500 liraya kadar karşılıyor altyapınız fiberse de size kiralık modem gönderiyorlar yanılmıyorsam.

TurkNet GigaFiber altyapısına geçiyorsan 2 bin TL'ye kadar cayma bedeli karşılıyorlar eğer Türk Telekom ADSL VDSL'ya da fiber altyapısına geçiyorsan 500 TL'ye kadar cayma bedeli karşılıyorlar.

Teşekkürler arkadaşlar, müşteri hizmetlerinden bilgi aldım. 500 liraya kadar cayma bedelini karşılıyorlar, hizmeti taşırsanız mevcut kullandığınız modemi TurkNet alıp size kiralıyor extra ücret yansıtmadan ama eğer modem değiştirmek isterseniz sizden 600 lira aktivasyon ücreti alıyorlar, size kendileri modem veriyor ve eski modeminizde sizde kalıyor. Ayrıca eski modemide iade etmenize gerek yok ve herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz dendi.

Yeni konular

Geri
Yukarı