Türk Telekom 1000 Mbps için hangi modemi veriyor?

iasyxel

Decapat
Yeni eve taşındım da Türk Telekom 1000 Mbps altyapı gelmiş bende geçmeye karar verdim. Benim merakım hangi modemi veriyorlar? Ve verdikleri modem yeterli midir?

Yeni eve taşındım da Türk Telekom 1000 Mbps altyapı gelmiş bende geçmeye karar verdim. Benim merakım hangi modemi veriyorlar? Ve verdikleri modem yeterli midir?
Superonline WiFi 6 veriyor ama turk telekomda onu veriyordur diye dusunuyorum. Fakat verilen modemler bence biraz yetersiz kaliyor kablosuz baglanma olarak. Sakın kendi modeminizi almaya kalkmayin yardimci olmuyorlar ama sanirim yapilabiliyormus diye duydum. 1000mbps hiza yukseltirken kendi modeminizi kullanmak istiyorsaniz kendi modemimi kullanmak istiyorum diyip bi nabiz yoklayabilirsiniz.

Superonline Wi-Fi 6 veriyor ama Türk Telekom'da onu veriyordur diye dusunuyorum. Fakat verilen modemler bence biraz yetersiz kalıyor kablosuz baglanma olarak. Sakın kendi modeminizi almaya kalkmayin yardimci olmuyorlar ama sanirim yapilabiliyormus diye duydum. 1000MBPS hiza yukseltirken kendi modeminizi kullanmak istiyorsaniz kendi modemimi kullanmak istiyorum deyip bir nabiz yoklayabilirsiniz.

Sağ ol dostum ancak ben tam modem adı falan bekliyordum biliyor san söyler misin? Biliyorum birçok ISS'nin verdiği modemler yetersiz kalıyor birçok kez sıkıntı çektim bu konuda.

Sağ ol dostum ancak ben tam modem adı falan bekliyordum biliyor san söyler misin? Biliyorum birçok ISS'nin verdiği modemler yetersiz kalıyor birçok kez sıkıntı çektim bu konuda.
Tam modelini bilmiyorum ama haklisiniz ve kendi modemimize de izin vermemeleri ayri bir garip, duzgun modem verseler gerek kalmayacak. Bundan 1 sene once bosu bosuna Asus modeme 3800tl vermistim. Neyse suanda 7000tl :)

EX3301-T0 sanırım konuma ve stoka göre değişiyor tabii kendi modemini de alıp kullanabilirsin.
Hocam ADSL harici kullandirmiyorlar. Bende superonline vardi kac kez denedim izin vermediler, arkadasima da turk telekom izin vermedi ama sanirim isi bilen birisi ayarlayabiliyor diye duydum ama emin degilim.

Hocam Superonline vermiyor evet kullanıcı adı şifreni bazı yöntemlerle öğrenilirsin oda zor biraz ya da Keenetic modem alabilirsin Keenetic modemlerde WAN kopyalama özelliği mevcut ama Türk Telekom veriyor kullanıcı adı şifreni SMS atarak ya da müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsin kullanıcı adı şifreni Türk Telekom için diyorum.

Hocam Superonline vermiyor evet kullanıcı adı şifreni bazı yöntemlerle öğrenilirsin oda zor biraz ya da Keenetic modem alabilirsin Keenetic modemlerde WAN kopyalama özelliği mevcut ama Türk Telekom veriyor kullanıcı adı şifreni SMS atarak ya da müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsin kullanıcı adı şifreni Türk Telekom için diyorum.
Turk Telekom vermiyor diye gecmedim, arkadasim yanimda aradi sorun cikardilar.

Geri
Yukarı