Turkcell Parasını Hak Ediyor mu?

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Kolay gelsin.

Şu an mobil operatör olarak Vodafone kullanıyorum. Çekim kalitesi o kadar kötü ki. Okulda çekmiyor, oyunlar takıla takla. Evde az-çok çekiyor ama yine kötü. Turkcell'e geçmeyi düşünüyorum. Ama çekip çekmeyeceği konusunda şüpheliyim. E biliyorsunuz, diğer operatörlere göre de biraz pahalı. 2-3 GB'dan feda edeceğim. Soruma gelecek olursak, bu Turkcell parasını hak ediyor mu? Siz memnun musunuz?

Bildiğim kadarıyla Vodafone fiyatları sabit tutmak için kalitesini düşürdü. Turkcell her yerde çekiyor ama çok pahalı en iyisi Türk Telekom ve alt markaları gibi hocam F/P olarak.

Diğerlerinden pahalı ancak diğer operatörlerin 4 Mbps verdiği yerde Turkcell 17 Mbps veriyor bu yüzden Turkcell kullanıyorum ve bence hakediyor.

Verdiğim örnek gerçek bir örnek bu arada kafadan atmadım. Diğer Operatörlerden kastım Vodafone'du ama Türk telekom da 8 Mbps çekiyordu ve Ping değeri berbattı.

Bir arkadaşımda iPhone 12 mini var. Benim Turkcell hattımı ona taktık ve 270 Mbit aldı. Turkcell bu konuda çok daha önde. Ama pek hediye vermez. Bir de dediğiniz gibi diğer operatörlere göre çok daha pahalı.

Geri
Yukarı