TurkNet Destek Burada

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kendi capinda sen de haklisin. Bu konu altinda tartismayacagim.

Amacim forum kullanicilarinin yorumunu almak degil, vurgulayarak belirtmek istiyorum. Destek ekibinin cevabini bekliyorum.
Ankastreden sonrası sizin sorumluluğunuzda. Üçkağıtçı müteahhitinizin kullandığı kötü kabloların faturasını niye Türknet ödesin?

Merhabalar değerli Technopat Sosyal sakinleri,

TurkNet olarak dijital müşteri deneyimini fazlasıyla önemsiyoruz. Bu sebeple Technopat Sosyal forumunda bulunmasak olmazdı.

Tüm öneri ve şikayetlerinizi bu konu başlığı altında bizimle paylaşabilirsiniz.
LÜTFEN KVKK GEREĞİ MÜŞTERİ NUMARANIZ DAHİL KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ PAYLAŞMAYINIZ.

@500498 - @TurkNet Destek Ayşegül

👍

Sosyal Medya Hesaplarımız:

1- Twitter < Destek -//- Twitter < Kurumsal
2- Instagram
3- Facebook
4- LinkedIn
5- YouTube

Keyifli forumlar dileriz.
turk.net
🥰
TürkNet 'i seviyor ve destekliyoruz. İnternet hızı Altyapı yüzünden 50 MBPS 'in altında kalan kullanıcılarınıza özel daha uygun fiyatlı paket sunarsanız gelmek isterim. Saygılarımla.

Mart ayında bitecek olan Superonline yerine Turknet'e geçmeyi düşünüyorum. Az önce Turkcell tarafından telefon geldi.

Bilginiz olsun diye söylüyorum.

Arayan arkadaş Turknet'te hiçbir şekilde destek alamayacağımı, bağlanan internetin fiber olmadığını ve bakır kablodan olduğunu, onlarda herhangi bir problem hemen destek alacağımı ve Turknet'te ise hiçbir şekilde desteğe ulaşamayacağımı falan söyleyip üzerinizde karalama yapıyor.

Merhabalar değerli Technopat Sosyal sakinleri,

TurkNet olarak dijital müşteri deneyimini fazlasıyla önemsiyoruz. Bu sebeple Technopat Sosyal forumunda bulunmasak olmazdı.

Tüm öneri ve şikayetlerinizi bu konu başlığı altında bizimle paylaşabilirsiniz.
LÜTFEN KVKK GEREĞİ MÜŞTERİ NUMARANIZ DAHİL KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ PAYLAŞMAYINIZ.

@500498 - @TurkNet Destek Ayşegül

👍

Sosyal Medya Hesaplarımız:

1- Twitter < Destek -//- Twitter < Kurumsal
2- Instagram
3- Facebook
4- LinkedIn
5- YouTube

Keyifli forumlar dileriz.
turk.net
🥰

Artık fiber altyapı istiyoruz. Lütfen gelsin. Bu arada TurkNet seviliyorsun.

Sorular aradan cımbızlanarak cevaplanıyor. Sorduğum soruya cevap gelmedi.

Merhaba bununla ilgili net bir sayı vermem doğru olmaz 😟 ancak ne kadar çok talep olursa o kadar güzel olur diyebiliriz 😇
Alt sınır olması lazımki durumu belirleyelim. Çünkü çoğunluk taahhütlü Süperonline fiber kullanıyor. Kişinin,diğer servis sağlayıcı taahhüt süresince, sizden 19 TL ye gigafiber alabildiğini okumuştum. Diğer kullanıcılar buna rağmen taahhüt bitmesini ekonomik sebeplerden dolayı ,bekleyebilir. Bu yüzden daire alt sınır sayısı önemli. Şuan wifi ağlarda 16 kişi görünüyor hepsi taahhütlü firmadan bağlantı alıyor. Bunun yanında süperonlineden şikayetçiler. Broşürünüzü çıkardım bugün -yarın yöneticiye vereceğim lakin ön bilgi olarak alt sınırı alsam çok daha hızlı ilerleriz

Alt yapı sorgulama ekranında çıkan hızı tam anlamıyla alabilir miyim?
Alt yapı ile ilgili sorunlarda çözüm nasıl yapılıyor?

Alt sınır olması lazımki durumu belirleyelim. Çünkü çoğunluk taahhütlü Süperonline fiber kullanıyor. Kişinin,diğer servis sağlayıcı taahhüt süresince, sizden 19 TL ye gigafiber alabildiğini okumuştum. Diğer kullanıcılar buna rağmen taahhüt bitmesini ekonomik sebeplerden dolayı ,bekleyebilir. Bu yüzden daire alt sınır sayısı önemli. Şuan wifi ağlarda 16 kişi görünüyor hepsi taahhütlü firmadan bağlantı alıyor. Bunun yanında süperonlineden şikayetçiler. Broşürünüzü çıkardım bugün -yarın yöneticiye vereceğim lakin ön bilgi olarak alt sınırı alsam çok daha hızlı ilerleriz
Merhabalar, gigafiber dönüşüm önceliği potansiyeli olan ve yoğun hizmet talep edilen bölgelere veriliyor. Bu bağlamda başvuru yapmanız her açıdan faydalı olacaktır.
Alt yapı sorgulama ekranında çıkan hızı tam anlamıyla alabilir miyim?
Alt yapı ile ilgili sorunlarda çözüm nasıl yapılıyor?
Merhabalar, +- 4 mbps farklılık gösterebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba benim hali hazırda internetim var nakil yapmak istiyorum lakin
gideceğim yerde altyapı yok deniliyor.
ancak türk telekoma sorduğumda halledelir çekeriz ama taahhütlü olacak diyor beni bundan kurtarın alt komşumuz bağlı ama bende yok diyor ve türk telekom tekelde şart sunuyor
Siz neden böyle durumlarda çaresiz kalıyorsunuzki

Adresi özelden attım teşekkürler
@500498 özelden attığımı söyledim fakat atamamışım

Merhaba. Tam 24 saattir İnternetim yok. Destek kaydi oluşturdum fakat dun oglen 13:00'den beri haber gelmesini bekliyorum. Yaşadigim şehir İzmirin merkezi bir yer ve herhangi bir altyapi calismasi vs. de yok oturdugum ilcede. Size zahmet abone numarami kontrol edermisiniz:1875356
1 yıldan fazladır Turknet kullanıyorum ilk defa bu kadar uzun İnternet bağlantısı kesildi. İşim gereği interneti kullanıyorum 24 saatlik zararımı kim karşılayacak ? En azindan bilgi verirseniz bende ona gore tedbirlerimi alacağim..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı