TurkNet nasıl?

nkysss8

Picopat
Daha fazla  
Benim oturduğum binanın altyapısı 1000 Mbps destekliyormuş, TurkNet almayı düşünüyorum nasıl bir durumda TurkNet?

Şu anda hem TurkNet hem de KabloNet aboneliğim var. Müşteri hizmetleri bakımından KabloNet kat kat daha iyi. KabloNet ne vaadetmiş ise onu alırsınız. TurkNet'te karşınıza asla canlı bir müşteri temsilcisi çıkmıyor. Becerebilirseniz sorunlarınızı yazışarak çözmeniz gerekiyor.
İllaki menülere yönlendiriyorda menülerden çözemezseniz.... Bağlantı altyapıya göre değişir. Benim ki 100 mbps, ethernet ile 70 alıyorum. Hızla ilgili bir şikayetim yok. Bu kadar destekliyor galiba.

Şu anda hem TurkNet hem de Kablonet aboneliğim var. Müşteri hizmetleri bakımından Kablonet kat kat daha iyi. Kablonet ne vaadetmiş ise onu alırsınız. TurkNet'te karşınıza asla canlı bir müşteri temsilcisi çıkmıyor. Becerebilirseniz sorunlarınızı yazışarak çözmeniz gerekiyor.
İllaki menülere yönlendiriyorda menülerden çözemezseniz... Bağlantı altyapıya göre değişir. Benimki 100 Mbps, kablo ile 70 alıyorum. Hızla ilgili bir şikayetim yok. Bu kadar destekliyor galiba.

VDSL de mesafe arttıkça hız düşer, arıza kaydı bıraktığınızda en geç 3 saat içinde aranıyorsunuz? Nasıl canlı birisini bulamıyorsunuz çoğu ISS ninkinden iyi.

VDSL de mesafe arttıkça hız düşer, arıza kaydı bıraktığınızda en geç 3 saat içinde aranıyorsunuz? Nasıl canlı birisini bulamıyorsunuz çoğu ISS ninkinden iyi.
Lütfen. Bakın belirttim. Gayet objektif bir şekilde değerlendirdim. Türknet fanlığı yapacak iseniz başıma gelenleri anlatsam sizi daha da üzer. Gerek yok. Ve dediğiniz gibi. Çoğu ISS den iyi olabilir. Kablonetin yarısı etmez müşteri hizmetleri bakımından.
EK: Yanlış anlaşılmasın. Evet sorun yaşamış olsam da Turknet'i de öneririm.

Lütfen. Bakın belirttim. Gayet objektif bir şekilde değerlendirdim. TurkNet fanlığı yapacak iseniz başıma gelenleri anlatsam sizi daha da üzer. Gerek yok. Ve dediğiniz gibi. Çoğu ISS'den iyi olabilir. Kablonet'in yarısı etmez müşteri hizmetleri bakımından.
EK: Yanlış anlaşılmasın. Evet sorun yaşamış olsam da TurkNet'i de öneririm.

Hocam istediğinizi yazabilirsiniz burası özgür bir forum ama ben yaşadığım şeyleri yazdım.

Hocam istediğinizi yazabilirsiniz burası özgür bir forum ama ben yaşadığım şeyleri yazdım.
Hocam hepimiz tecrübelerimizi paylaşıyoruz. TurkNet en azından ''beni ara'' tipi bir müşteri hizmetleri de eklese yeter. Yani çıkmaz mı hiç sorununu menülerde bulamayacak biri? Kaldı ki menüler o kadar kullanışlı değil.

Standart işlem: Arıza - bağlantı sorunu rapor et, gelip çözerler. Buna bir itirazım yok.

Malum taahhüt yok ve şu an Turknet'ten yazıyorum yani TurkNet'i de öneriyorum. Daha iyi olmasını istiyorum ki gördüğüm bir eksikliği de yazıyorum.

Bu arada az önce bağlantı gitti 2-3 dakika. Dedim aha TurkNet'i kızdırdım. Kestiler interneti :)

Benim oturduğum binanın altyapısı 1000 Mbps destekliyormuş, TurkNet almayı düşünüyorum nasıl bir durumda TurkNet?
Merhaba, taahhütsüz olarak hizmet veriyoruz. Hizmetimizi istediğiniz zaman deneyimleyebilir ve memnun kalmazsanız dilediğiniz zaman iptal ettirebilirsiniz😇

Geri
Yukarı