TurkNet'e Ne Sormamızı İstersiniz?

Sorular her konu ve her çevreden olabilir ise şunları sormak istiyorum. Türk Telekom kaynaklı altyapı arızalarında suçu her daim TT'ye atmaktan ne zaman vazgeçecekler? Veya bu arızaların onarımı noktasında oluşacak iş yükünün paylaşımında TT ile olan süreçleri yeniden bir gözden geçirme olması mümkün mü? Bir de GSM operatörü konusu ne oldu? Bununla ilgili söylentiler vardı. Son olarak ise deprem bölgelerinde olan yerler için gigafiber altyapıları ile ilgili çalışmalar ne durumda? Hatay/Kırıkhan için bir çalışamınız var mı?

Son düzenleme:
@Recep Baltaş, şunu sorar mısınız lütfen? Tüm Türkiye'de GigaFiber adı altında sanki reklam yaptıklarını hatırlıyorum. Aradan bayağı bir süre geçti ancak çoğu şehir ve ilçede hâlâ GigaFiber hizmeti yok. GigaFiber hizmeti sadece İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir gibi büyükşehirlerle mi sınırlı olacak? Zam olayında sözünü tutmadıkları gibi bunda da sözünü tutmayacaklar mı? Diğer kullanıcıların da merak ettiğini düşünüyorum.

Arkadaşlar selam,

Bu hafta sonu TurkNet ile Gaziosmanpaşa'da fiber çalışmalarını yerinde kontrol edecek ve kendilerine soru sorma fırsatı elde edeceğiz. Bu buluşmada sizlerin de TurkNet ekibine sormak istediği sorular varsa bunları bekliyoruz.

Etkinliğin detayları için:

VAE altyapısında simetrik upload için bir şeyler yapılacak mı? Bence güzel soru.

Aydın'a ne zaman Gigafiber yapılacak?
TurkNet kendi altyapısını başka firmalara da açacak mı?
TurkNet GSM hizmeti de sunacak mı?

Hatay'da bırak giganeti 12 Mbit sabit verse gelen ekibi davul zurna ile karşılayacağız :) Altyapı yok ve ne zaman geleceği belli değil.
Yapsınlar abi sırtımızdan tonla para kazanıyorlar. Ama şu starlink türkiyede faaliyete geçsin kaç para olursa olsun direk onu kullanacağım. Osmanlı döneminden kalma interneti kullanıyoruz resmen uzay çağındayız ayıptır. Başta Türk Telekom olmak üzere tüm firmalara yazıklar olsun demeden edemeyeceğim, çatır çutur zam yapıyorsunuz hizmeti adam gibi verin de…

Kendi altyapılarını kurmaları için kaç abone istiyorlar. İstanbul Beykoz cumhuriyet mahallesinde kalıyoruz 18 yıldır 8 MB kullanıyoruz. Bu mahallede yaklaşık 160 abone var taahhütleri bitmek üzere hepsini TurkNet'e geçiriyorum. Benim istediğim 40 50 abone getirirsek hizmet verirler mi sizden ricam iletir misiniz? Bugün 50 abone ise yarın 100 olur size net söylüyorum. şimdiden çok çok çok tşk ederim.

Arkadaşlar selam,

Bu hafta sonu TurkNet ile Gaziosmanpaşa'da fiber çalışmalarını yerinde kontrol edecek ve kendilerine soru sorma fırsatı elde edeceğiz. Bu buluşmada sizlerin de TurkNet ekibine sormak istediği sorular varsa bunları bekliyoruz.

Etkinliğin detayları için:

Arnavutköy'e ne zaman GigaFiber gelir?

Geri
Yukarı