TurkNet'e Ne Sormamızı İstersiniz?

Daha önce aboneliğimi kapattırmıştım, şimdi tekrar aktif etmek isteim Oim'e giremiyorum. Arıyorum telefonum kayıtlı diye faturanız yoktur vs menüler de dolaştırıyor bir insana bağlanıp diyemedim tekrar abone olmayı düşünüyorum diye bende vazgeçtim teşekkürler TurkNet.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce aboneliğimi kapattırmıştım, şimdi tekrar aktif etmek isteim Oim'e giremiyorum. Arıyorum telefonum kayıtlı diye faturanız yoktur vs menüler de dolaştırıyor bir insana bağlanıp diyemedim tekrar abone olmayı düşünüyorum diye bende vazgeçtim teşekkürler TurkNet.
Merhaba, abonelik iptal sonra online işlem merkezine 45 gün daha erişim yapabiliyorsunuz ve sonrasında girişiniz kapatılıyor. Mesaj üzerinden sizinle iletişime geçtim.

Arkadaşlar selam,

Bu hafta sonu TurkNet ile Gaziosmanpaşa'da fiber çalışmalarını yerinde kontrol edecek ve kendilerine soru sorma fırsatı elde edeceğiz. Bu buluşmada sizlerin de TurkNet ekibine sormak istediği sorular varsa bunları bekliyoruz.

Etkinliğin detayları için:

Ankara'da fiber çalışmaları olacak mı?

Adana'danın merkezinde havalimanı lokasyonundayım. Mahallede fiber hariç her şey var. Adana'da elektriğin yerin altına alındığı pilot bölge olmasına rağmen bir türlü hiçbir ISS firması TT'nin bakır kablolarindan bizi kurtarmak istemedi. Soruma gelecek olursak eski bir TurkNet'li olarak Adana'ya GigaFiber gelecek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi altyapınızı ne zaman inşa edeceksiniz?
Merhaba, GigaFiber çalışmalarımız devam etmektedir.

Adana'danın merkezinde havalimanı lokasyonundayım. Mahallede fiber hariç her şey var. Adana'da elektriğin yerin altına alındığı pilot bölge olmasına rağmen bir türlü hiçbir ISS firması TT'nin bakır kablolarindan bizi kurtarmak istemedi. Soruma gelecek olursak eski bir TurkNet'li olarak Adana'ya GigaFiber gelecek mi?
Merhaba, sitemiz üzerinden adresinizi talep olarak iletebilirsiniz. Talepler doğrudan proje ekibimize iletiliyor. Bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirme yapılacaktır.
Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerine dahil ederek çalışmalara başlayacaklardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı