Disney+ Netflix TWD dublajı neden 9. sezonda değişti?

Nihai cevabını bilmiyorum ama resmi Türkçe seslendirmesi olan oyunlar haricinde dizi-film-oyunlarda altyazıyı takip etmeyi tercih ederim. Tabi tercih meselesi olduğu için tavsiye etmeye geldim sadece. Dizi-filmlerde dublajlar, ambiyans sesini bastırıyor, seyir keyfimi kaçırıyor.

Nihai cevabını bilmiyorum ama resmi Türkçe seslendirmesi olan oyunlar haricinde dizi-film-oyunlarda alt yazıyı takip etmeyi tercih ederim. Tabii tercih meselesi olduğu için tavsiye etmeye geldim sadece. Dizi-filmlerde dublajlar, ambiyans sesini bastırıyor, seyir keyfimi kaçırıyor.

Herkesin problemide bu eski dublajı böyle değildi kaliteliydi.

Arkadaşlar açıkçası dolandırmayayım lafı hepinize katılıyorum. Teker teker cevaplamaya üşendim kusura bakmayın. Cidden şimdiki dublaj şöyle konuşma yani diyalog geliyor arkadaki ses puf yok ambiyans sesi kopuyor dublaj desen sanki sermayesi olmayan firma yapmış gibi. Cidden bu dublaj yüzünden bırakmıştım diziyi 1 ay önce. İzlediğim şeyler tekrar önüme TWD çıkarınca gaza geldim onun haricinde tabii orijinal sesler daha iyi altyazıda sarar zaten. Asıl sorun neden değiştiği ve niye açıklama olmadığı.

Yeni konular

Geri
Yukarı