Disney+ Netflix TWD dublajı neden 9. sezonda değişti?

Arkadaşlar açıkçası dolandırmayayım lafı hepinize katılıyorum. Teker teker cevaplamaya üşendim kusura bakmayın. Cidden şimdiki dublaj şöyle konuşma yani diyalog geliyor arkadaki ses puf yok ambiyans sesi kopuyor dublaj desen sanki sermayesi olmayan firma yapmış gibi. Cidden bu dublaj yüzünden bırakmıştım diziyi 1 ay önce. İzlediğim şeyler tekrar önüme TWD çıkarınca gaza geldim onun haricinde tabii orijinal sesler daha iyi altyazıda sarar zaten. Asıl sorun neden değiştiği ve niye açıklama olmadığı.

Bunu bende merak ediyorum. Çıkıp da o zamanlar açıklama bile yapmadılar. İşin kötü kısmı da alt yazı takip etmeyi hiç sevmiyorum. Bir de 9 sezon dublajlı izleyip sonra orijinal sese geçince çok garip geliyor.

Bunu bende merak ediyorum. Çıkıp da o zamanlar açıklama bile yapmadılar. İşin kötü kısmı da alt yazı takip etmeyi hiç sevmiyorum. Bir de 9 sezon dublajlı izleyip sonra orijinal sese geçince çok garip geliyor.

Alt yazı sorunu bende yok tek sinir olduğum nokta abi tamam anladık. Bir şekilde b**u yedirdiniz dublaja e insan bir açıklama yapar niye yapılmıyor.

Negan'in ses 10 numaraydı vallahi. Keşke hiç değiştirmeselerdi ekibi.
Katılıyorum.

Hocam alt yazılı bir şekilde devam edebilirsiniz aslında. Gerçek seslerini de duyarsınız böylece.
Mantıklı hocam sanırım öyle devam edicem zaten sonunu biliyorum. Diziyi uzatmak için uzattılar gibime geliyor..

Severek izledim TWD'yi 9. sezona kadar sonrasında bir açtım yeni bölümü dublajlar mortingen olmuş. Açıkçası hiç beğenmedim bunun sebebi ne? 11. sezon bile böyle?
Konuyu hortlatıyorum ama geçenlerde rickin ilk 8 sezon seslendirmesini yapan kişinin yorumunda bu sorunun cevabını buldum anlatayım şimdi eski seslendirme sanatçıları ayarlamışlar seslendirmeleri her şey tamam bir bakmışlar Netflix yeni bir seslendirme grubuyla bütün seslendirmeleri ayarlamışlar adamlar şok olmuş bunun karşısında sonra adamların dublajı yerine kendi ayarladıkları o berbat dublajı kullanmışlar.

Konuyu hortlatıyorum ama geçenlerde rickin ilk 8 sezon seslendirmesini yapan kişinin yorumunda bu sorunun cevabını buldum anlatayım şimdi eski seslendirme sanatçıları ayarlamışlar seslendirmeleri her şey tamam bir bakmışlar Netflix yeni bir seslendirme grubuyla bütün seslendirmeleri ayarlamışlar adamlar şok olmuş bunun karşısında sonra adamların dublajı yerine kendi ayarladıkları o berbat dublajı kullanmışlar.
Sorun yok hocam, öğrenmem iyi oldu ama netflix ve diğerleri batırmış.

ve bilgi için teşekkürler..

Yeni konular

Geri
Yukarı