Twitch önceki hali vs. şimdiki hali

• Konuyu başlatan t3ff
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 963

t3ff

Decapat
Önceden ne güzeldi. Twitch'te sadece oyun yayınları falan yapılırdı. Tabi ki Just Chatting'te yapılırdı. Şimdi ise kızlar yayıncı olmuş. Not: Burada kızların yayıncı olmasına laf atılmamıştır. Kız yayıncıların neredeyse %80'i göğüs göstermeye çalışıyor ya da göğüs dekolteli elbiseler giyiyorlar. Düşünceleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnanılmaz büyütülen bir konu.

Ben de tasvip etmiyorum lakin izleyeni varsa izler. İnsanların neden bu kadar rahatsız olduğunu anlamıyorum. Kimseyi bağlayan bir durum yok arkadaşlar. Sorsan herkes rahatsız, ama maşallah herkes de izliyor.

Kanalın üzerine tıklamadığınız sürece kimse sizin ekranınızda dekolteli kadın göstermiyor.

Dediklerinize katılıyorum, evet bütün kızlara demiyorum ama şu an Twitch'de yayın yapan kızların çoğunluğu göğüs göstererek, sigara içerek, küfür ederek gelişiyor.

İzlemesi keyifli bir platform. Açıkçası zaman buldukça giriyor ve takip ediyorum. Biraz oyun ve teknoloji bağımlısı olduğum için sanırım karşı koyamam:) Fakat umarım YouTube gibi çöplüğe dönüşmez. Şu sıralar çok fazla boş yayıncı dolmaya başladı. E tabi ülkemizde kadın yayıncı olunca malum bir ilgi görüyor haliyle:) Duygu Köseoğlu o ekipten patlayan ilk isim oldu bakalım sıraya katılanlar olacak mı:)

İzleme olsun bitsin beğenmiyorsan. Takip ettiğim 3-5 kız yayıncı var hiçbiri öyle şeyler yapmıyor. %80 öyle gibi bir durum yok ama bir söz vardır; ''ne istersen onu görürsün'' diye anladın.

Ben sadece benim takip ettiklerimi belirttim. Şu an girip baktım Türkçe yayın yapan 5 kız görebildim, 1 tanesinin kamerası dahi yok.

Konu yabancılara gelirse, onlarda bizdeki gibi tutuculuk vb. durumlar söz konusu olmadığı için yayıncının göğüsleri izleyenin pekte umurunda olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir sektör popüler olmaya görsün:) Yapamayanı bile yayın açıp öyle boş boş duruyor ve bağış okuyor sadece:) Belki bir şey görürüz diyen tiplerde yazık 3-5 TL atmaya uğraşıyor:)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı