Twitch ortalama 3 izleyiciye nasıl ulaşılır?

cavd

Decapat
Daha fazla  
8 Temmuz'da düzenli yayınlara başladım şu andan bu günde kadar 2,68 çıkmayı başardım ama izleyici gelmediğinden yükselemiyorum nasıl bir yol izleyebilirim? Ne yapacağımı bilmiyorum YouTube'dan da bir izleyici kitle kazanmayı düşünüyorum ama aklıma bir fikir gelmiyor o da pek üretken olmadığımdan dolayı olabilir.

Bir de 200 tane takipçi botu attılar silmeli miyim ban yer miyim?

Arkadaşların yayını açıp 144p alt sekmede bıraksın bu şekilde yapabilirsin.

8 Temmuz'da düzenli yayınlara başladım şu andan bu günde kadar 2,68 çıkmayı başardım ama izleyici gelmediğinden yükselemiyorum nasıl bir yol izleyebilirim? Ne yapacağımı bilmiyorum YouTube'dan da bir izleyici kitle kazanmayı düşünüyorum ama aklıma bir fikir gelmiyor o da pek üretken olmadığımdan dolayı olabilir.
Kendini belli et git izlenen yayınlarda takıl chette aktif ol ha reklam yapma önce rekabet ettiğin ortamı tanı insanların düşüncelerini analiz et ona göre bir yol al birde sosyal medyada aktif ol illaki artar

Herkesin kolayca ulaşabileceği oyunları takipçiler ile oynarsanız büyük ihtimal çok izleyici gelir.(oyun önerisi; Stumble Guys, Minecraft )

Geri
Yukarı