Twitch ortalama 3 izleyiciye nasıl ulaşılır?

Kitle toplamak kolay bir şey değil, bana kalırsa önce konseptinle alakalı YouTube shorts üzerinden videolar paylaş, kendini fark ettir. Tiktok olabilir, diğer platformlar olabilir önemi yok. Önce üç beş kişiye içeriklerini sevdireceksin. Ya da benim param var diyorsan parana kıyıp reklam verdirteceksin.

Kanalın linkini Technopat'ta paylaş.

Ha evet bir de nerelere atabilirim öyle forumlar var mıdır
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Amacı cidden analiz kasmaksa mantıklı ama sonuçta kimsenin onu izlemediğini bilmek bir tık insanı üzüyor.
amacım tam analiz kasmakta değil izleyicide istiyorum bir yandanda sadakat puanı olayları var onları da açmak istiyorum belki ordan konsept çıkarabilirim diye.

Hiçbiri beni takmıyor :D 5 6 kişilik grubuz DC de eyvallah canım arkadaşlarım ya.

Arkadaşım başarılı bir yayıncı bende başarılı bir YouTube içerik üreticisiyim bu konulara hakimim kısaca, bana yayını açtığın zaman linkini at izleyip öyle konuşayım yardım ederim ondan sonra.

Arkadaşım başarılı bir yayıncı bende başarılı bir YouTube içerik üreticisiyim bu konulara hakimim kısaca, bana yayını açtığın zaman linkini at izleyip öyle konuşayım yardım ederim ondan sonra.
teşekkür ederim discord verebilirim istersen eğer zeki kurt(cavd)#3717

Teşekkür ederim Discord verebilirim istersen eğer zeki kurt(cavd)#3717

PNG tuber aslında en çok tutan kişiler şu an, sizin eksi yanınız ses, mikrofon kalitesiz ve cansız, samimiyetten uzak bir konuşma biçimin var bunu düzeltirsen izleyici chatte kalır. Diğer problem ise izleyici yokken hiç konuşmuyorsun bu da bir sorun beklemediğin anda izleyici gelirse sıkılıp çıkar siz o yüzden sanki çok kişi varmış gibi sürekli konuşmanız ve güzel tepkiler vermeniz gerekiyor.(küfür etmemeniz güzel ileride ün sahibi olursanız kötü anılmazsınız)(her zaman görüntüden önce ses gelir unutmayın)

8 Temmuz'da düzenli yayınlara başladım şu andan bu günde kadar 2,68 çıkmayı başardım ama izleyici gelmediğinden yükselemiyorum nasıl bir yol izleyebilirim? Ne yapacağımı bilmiyorum YouTube'dan da bir izleyici kitle kazanmayı düşünüyorum ama aklıma bir fikir gelmiyor o da pek üretken olmadığımdan dolayı olabilir.

Bir de 200 tane takipçi botu attılar silmeli miyim ban yer miyim?

Ban yer misin onu bilmiyorum ama yavaş yavaş yüklenirsin sen hiç ilk yayınında 100 izlenen birini gördünmü hayır bu yavaş yavaş gelir bir günde yayın yapmayı bırakacaksanız keşke başlamasaydınız en azından saatinizi iyi kullanırdınız.

PNG tuber aslında en çok tutan kişiler şu an, sizin eksi yanınız ses, mikrofon kalitesiz ve cansız, samimiyetten uzak bir konuşma biçimin var bunu düzeltirsen izleyici chatte kalır. Diğer problem ise izleyici yokken hiç konuşmuyorsun bu da bir sorun beklemediğin anda izleyici gelirse sıkılıp çıkar siz o yüzden sanki çok kişi varmış gibi sürekli konuşmanız ve güzel tepkiler vermeniz gerekiyor.(küfür etmemeniz güzel ileride ün sahibi olursanız kötü anılmazsınız)(her zaman görüntüden önce ses gelir unutmayın)

Öncelikle teşekkür ederim samimiyet ve cansızlığının önüne nasıl geçeceğim pek bilmiyorum pandemiden dolayı 2 sene sosyal hayatım olmadı konuşma espri ve samimiyet kavramlarını kaybettim biri gelince nasıl karşılayacağımı hala arıyorum.

Öncelikle teşekkür ederim samimiyet ve cansızlığının önüne nasıl geçeceğim pek bilmiyorum pandemiden dolayı 2 sene sosyal hayatım olmadı konuşma espri ve samimiyet kavramlarını kaybettim biri gelince nasıl karşılayacağımı hala arıyorum.

Eray'ın sunucusunda olduğun sürece bu şekil kalırsın ilk olarak şu sunucudan ayrıl. Alıştırma yapa yapa gelişirsin korkma.

Yeni konular

Geri
Yukarı