TYT Matematikten 16 net nasıl yapılır?

Maxima3310

Picopat
Daha fazla  
Meslek
intern
Arkadaşlar merhaba ben temel matematiğin basit sorularını yapıyorum ama video da ki zor soruyu hoca yapmadan yapamıyorum ant. Mat 1 çözmeye başladım bir yararı olur mu? TYT matta 16 net lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum seviyen toplama çıkarmanın üstünde ise bu kadar kolay kaynaklar vakit kaybı. Rehber mat 49 günde kampını izleyip konularını bitirdikçe 345 TYT matematikten çöz rahat +20 yaparsın.

Dostum seviyen toplama çıkarmanın üstünde ise bu kadar kolay kaynaklar vakit kaybı. Rehber mat 49 günde kampını izleyip konularını bitirdikçe 345 TYT matematikten çöz rahat +20 yaparsın.

Ben de bıyıklı matematik kitabı var 55 günde onu bitireceğim ondan sonra 345 alıyorum
Ya tek sıkıntı adam çözüyor bir tane onu anliyorum diğer farklı bir soru çözmeye çalışıyorum cozemeyenince moral falan kalmiyor.

Az bir şey temelin varsa bile 16 net yaparsın bunun dışında sürekli test çözersen her türlü 16'nın üzerine de çıkarsın her sene genelde temele dayalı 15 tane falan soru koyuyorlar.

Kankam çok sağ olun moral veriyorsunuz meslek lisesi bir taraftan bal bir taraftan sirke tadı veriyor.
Peki TYT 16 net başardım AYT 14 net yapılabilir mi?

Az bir şey temelin varsa bile 16 net yaparsın bunun dışında sürekli test çözersen her türlü 16'nın üzerine de çıkarsın her sene genelde temele dayalı 15 tane falan soru koyuyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı