1 yılda TYT matematikten 30+ net yapılır mı?

Hocam cevabınız için teşekkür ederim. Liseden mezun olalı 10 yıl oldu😁 . 3 yıldır hiç soru bile çözmedim desem doğru olur. Çok az bir şeyler hatırlıyorum. Neredeyse sıfırdan başlayacağım çalışmaya. Hedefim TYT'de +400 puan.
Başarılar :) Ben de çalışıyorum ve daha önce hiç çalışmadığım için bir anda başlamak beni çok yordu. Kanal önerisi isterseniz yardımcı olabilirim :)

@Joe Satriani YKS'de önemli olan puan değil, sıralamadır. Her sene sınava giren kişiler ve sınav zorluğu farklı olduğundan dolayı sınav sıralaması önemli. Matematik için önerim şu olur ki Aktif Matematik alıp hızlıdan onu bitirmeye çalışın. Kanal önerisi olarak da İlyas Güneş'i önerebilirim, sıfırdan başlayıp zora doğru gidiyor. Aktif Matematikte çok vakit kaybetmeyip bitirdikten sonra da Sonuç Yayınevinin TYT Matematik fasikülüne bakabilirsiniz. Eski nesil soruları öğretiyor, sonrasında da yeni nesil tarz diyebileceğimiz soru tiplerine geçmeniz gerekmekte. Yeni nesil soru tarzlarını yapabilmek için eski nesil soru tiplerini iyi bilmeniz gerekiyor maalesef.

Geri
Yukarı