Ubisoft Connect açılmıyor

Giremeyen arkadaşlar için bir kez ' VPN ' ile Ubisoft'a giriş yapın, uygulama açıkken VPN'i kapatın ardından uygulamadan çıkıp tamamen kapatın. Tekrar normal bir şekilde giriş yaparsanız açılacaktır sorunsuz bir şekilde.
Bu şekilde denedim ve evet oldu. İlk önce Vpn ile giriş yaptım. Girdikten sonra Vpn kapattım, ardından Ubisoft Connect kapattım. Görev yöneticisinden de tamamen kapattığıma emin olduktan sonra tekrar uygulamayı açtım ve giriş yaptım. Sorunsuz bi şekilde açıldı. Teşekkürler.

Giremeyen arkadaşlar için bir kez ' VPN ' ile Ubisoft'a giriş yapın, uygulama açıkken VPN'i kapatın ardından uygulamadan çıkıp tamamen kapatın. Tekrar normal bir şekilde giriş yaparsanız açılacaktır sorunsuz bir şekilde.
Arkadaşlar interneti falan reslemenize gerek yok. Arkadaşın söylediği şeyi yapın sadece. %100 çalışıyor. Teşekkür ederim dünden beri giremiyordum.

1 hafta önce macunu değiştirdim ssd yi değiştirdim bu gün özellikle uygulama yükleme penceresi ve programlar hepsi çok ağır çalışıyor sadece EA app ve epic games tam performans çalışıyor ubisoft açılmıyor bu tip sorunlar herkes de mi var

Ubisoft açılmıyor diğer uygulamalar zar zor nedenini bilen var mı?

Virüs girdiğini düşünerek 3 defa format attım birinde windows 10 denedim durum aynıydı

Son düzenleme:
Vpn
1 hafta önce macunu değiştirdim ssd yi değiştirdim bu gün özellikle uygulama yükleme penceresi ve programlar hepsi çok ağır çalışıyor sadece EA app ve epic games tam performans çalışıyor ubisoft açılmıyor bu tip sorunlar herkes de mi var

Ubisoft açılmıyor diğer uygulamalar zar zor nedenini bilen var mı?

Virüs girdiğini düşünerek 3 defa format attım birinde windows 10 denedim durum aynıydı
Vpn ile açın launcherları çoğu kişide bu var sebebini bilmiyoruz.

Geri
Yukarı