Ucuz oyun nereden alınır?

Ben adamı yönlendirmedimki? :D? Ne yaşıyorsun abim sen? Etik değil evet çalıntı hesap alınması, o hesaplar yıllar öncesinden kalma hesaplar zaten, birkaç günede gidiyor, ortak oynanıyor o hesaplarda. İsteyen oynar isteyen oynamaz, ha bu arada evet zamanında aldım, hesap gidince yenisini veriyorlar garanti var yani. Garanti yok falan demişsinde alakası yok. O kadar laf etmeden biraz baksaydın keşke siteye ve koşullara vb.

Ya kardeşim kusura bakma yönlendirme yapan sen değilmişsin ben başkasına yazmıştım sende cevap verince ismine bakmadım yönlendiren sensin sandım :D bir şey aldığım sattıgım yokta bu sitelerden sadece bir zamanlar yaşanmış bir olaydan dolayı bu sitelere güvenilmiyceğini belirtmek istedim ya adam belki gider şimdi Steam hesabı almaya kalkar oyunlar için falan hesabı teslim ettikten sonra para hesaplarına düştükten sonra satıcılar Steam'e basvuru yaparak kredi kartı yatırım bilgileriyle falan hesaplarını geri alıyorlar böyle sorunlar cıkıyor o yüzden bende kendimce bilgilendirme yapmak istedim araştırsın bilsin diye yani bu sitelerden ne olursa olsun Steam hesabı alınmaz bu gibi süreçlerde hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar oyunlarda çok pahalı fakat bilmiyorum ne olacak CoD wwı 60 dolar mesela çok sıkıntılı bir durum oyun oynamak bayağı zor. Neyse hakkını helal et sana da bayağı yüklenmişiz :D

Ya kardeşim kusura bakma yönlendirme yapan sen değilmişsin ben başkasına yazmıştım sende cevap verince ismine bakmadım yönlendiren sensin sandım :D bir şey aldığım sattıgım yokta bu sitelerden sadece bir zamanlar yaşanmış bir olaydan dolayı bu sitelere güvenilmiyceğini belirtmek istedim ya adam belki gider şimdi Steam hesabı almaya kalkar oyunlar için falan hesabı teslim ettikten sonra para hesaplarına düştükten sonra satıcılar Steam'e basvuru yaparak kredi kartı yatırım bilgileriyle falan hesaplarını geri alıyorlar böyle sorunlar cıkıyor o yüzden bende kendimce bilgilendirme yapmak istedim araştırsın bilsin diye yani bu sitelerden ne olursa olsun Steam hesabı alınmaz bu gibi süreçlerde hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar oyunlarda çok pahalı fakat bilmiyorum ne olacak CoD wwı 60 dolar mesela çok sıkıntılı bir durum oyun oynamak bayağı zor. Neyse hakkını helal et sana da bayağı yüklenmişiz :D

Sıkıntı yok, dediğin gibi zaten alınan hesaplar kısa zaman içinde gidiyor. Ha çok istiyorsan oynamayı alırsın ama hemen gider oyunu bitirmeden işte. İyi geceler.

Arkadaşlar ben bilgisayarımı daha yeni aldım sayılır. Almadan önce hiç alabileceğimi düşünmüyordum o yüzden enayi gibi Steam dolara geçmeden önce veya büyük indirimlerde vs. param varken sonrayı düşünmeden hareket edip neredeyse hiçbir şey almadım. Şimdi de param yok :d. Geçen var olan indirimlerle AC serisinden çoğu oyunu aldım. En son Black Flag kalmıştı o indirimde değildi internetten ucuza buldum onu da. Çok düşünmedim o an tabii ama bugün forumlarda gördüm. İnternette aratsam da karşıma çıkmıyor fakat bazı sitelerde oyunlar gerektiğinden çok daha ucuza satılıyor ve güvenilirlik açısından onay veren kişiler de görüyorum. O yüzden bu konuyu açmak istedim, almak istediğim çok oyun var. Bana önerebileceğiniz ucuz oyun sitelerini listelemenizi rica ediyorum. Ayrıca almak istediğim oyunların listesini yapmıştım. Eğer biliyorsanız link vs. atarsanız çok mutlu olurum. Ayrıca hesap olarak değil herhangi bir PC platformunda key olarak almayı düşünüyorum.

Eki Görüntüle 2187140
Hocam hesap olarak değil demissiniz neden hesap olarak almayı düşünmüyorsunuz ?
İstersen game satış gibi yerlerde 50 tl ye Steam hesabı olarak alabilirsin.Yazdigin bir çok oyun İnternet gerektirmediği için sıkıntı olmaz.Güvenmediğini düşünüyorsan en kötü 50 lirandan olursun o zamanda başka satıcıdan alırsın oyunları.En mantıklısı bu bence

Hocam hesap olarak değil demissiniz neden hesap olarak almayı düşünmüyorsunuz?
İstersen Game satış gibi yerlerde 50 TL'ye Steam hesabı olarak alabilirsin. Yazdigin birçok oyun İnternet gerektirmediği için sıkıntı olmaz. Güvenmediğini düşünüyorsan en kötü 50 lirandan olursun o zamanda başka satıcıdan alırsın oyunları. En mantıklısı bu bence

Şu hesap satın al önerisini yapmayın artık. Oyunu satın alamayan gidip korsan oynasın daha iyi, en azından alakasız hesap satıcılarına para kazandırmaz. Hatta korsan oynamak hesap satın alıp oynamaktan daha etiktir.

Kabasakal,playstore.com(Türk Telekom'un kendi key satan sitesi),eTail bu sitelerin hepsinden birçok alışverişim oldu hiçbir sıkıntı yaşamadım. En son kabasakaldan 450TL'ye Manor Lords aldım direk teslim edildi ve aktif ettim.

Geri
Yukarı