Üniversitede sevgiliyle beraber yaşamaya başlamak

@Forumdaş Dininizi ya da inancınızı empoze etme çabanız neden? Kimseden izin istemedim, sosyal açıdan görüşlerini ve tavsiyelerini belirtmelerini istedim. Lütfen dini görüş ve baskılarınızı kendinize saklayın. Eğer sosyal açıdan tavsiyeniz yoksa da lütfen cevap vermeyin.
Ne empozesi ya ? Bir mesaj alıntıladık diye empzoe mi oldu ?
Dini görüşünü nereden bileceğim ? Mesajın altına ateist vs. yazarsan bende alıntılamazdım.

Bir daha öyle yaparsınız.

Dini tavsiye istemiyorum yazsaydı o zaman, büyük çoğunluğu müslüman bir ülkedeyiz. Yoksa kimsenin empoze gibi bir amacı yok.
Çoğunluktan hareketle diğer insanların dini görüşü hakkında varsayımda bulunamazsın ya. Zaten karşındaki insanın inancını bilmediğini ve ayrıca olarak dinsel bir tavsiye istiyorum diye belirtmediğini bildiğin için buna göre yorum yapmak en mantıklısı.

Ekonomik olarak sizi rahatlatacaktır. Eğer alışkanlıklarınızda ayak uydurabilecek veya basit şeyleri görmezden gelebilecekseniz bir sıkıntı çıkmayacaktır.

Kimin kimle yaşadığı kimseyi ilgilendirmez. Ne yaptığıda aynı şekilde.😂

Bu arada iki Müslüman'da bir arada yaşayabilir, sevişebilir. Bunun günahını kul değil gerekirse Tengri sorar. Başka kimseyede laf düşmez.

Geri
Yukarı