İnceleme Unified Remote ve Droid Cam Uygulama İncelemesi

Merhaba arkadaşlar bugün size kullandığım iki uygulamadan bahsedeceğim.

Unified Remote adlı uygulama hem android hem iOS cihazlar için kullanabileceğiniz bilgisayarınızı uzaktan kontrol etmeye yarayan bir uygulama.
Mouse kontrolü, klavye kontrolü ücretsiz versiyonunda mevcut bilgisayar ekranını görmek istiyorsanız ücret ödemeniz gerekmekte. Ara yüzü basit kullanışlı bir uygulama.
Power seçeneği altında bilgisayarınızı uzaktan Açma, kapatma, uykuya almak gibi komutlar verebilirsiniz.

Cam Droid uygulaması telefonunuzun ekranını webcam olarak bilgisayarınıza tanımlama uygulaması webcaminiz yoksa veya görüntü kalitesi kötüyse kesinlikle tavsiye ederim. Wifi üzerinden veya kablo ile telefon ve bilgisayar arasındaki bağlantıyı sağlamaktadır. Ücretli versiyonu görüntü kalitesini arttırabilir reklamları kaldırabilirsiniz ama fiyatının yüksek olduğunu hatırlıyorum o yüzden ücretsiz kullanmanızı tavsiye edebilirim gayet iş görüyor.

Bu uygulama tavsiyeleri umarım işinize yarar tüm okuyanlara teşekkür eder, İyi Günler Dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Droidcam aynı zamanda telefonu mikrofon olarak kullanmanıza da yarıyor, bir zamanlar kullanıyordum. Telefon güç tasarrufu modunduysa sıkıntı çıkartıyor.

Klavyem bozuk olduğu zaman unifield remote kullanmıştım. Gayet güzel ancak ücretsiz versiyonunda çok az seçenek vardı. Fonksiyon tuşlarını bile kullanamıyorduk.

Droid Cam'in verdiği kalite berbat. Hem USB hem WiFi ile denedim ama durum aynı. Şu an Iriun Webcam kullanıyorum ve kat kat daha iyi kaliteye sahip. Ücretsiz sürümünde bile 4K seçebildim, Droid Cam 4K'ya izin vermiyor para istiyor.

Geri
Yukarı