Çözüldü Unreal Engine 4 menülerde titreme sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Addvar

Kilopat
Makaleler
4
Yaşamış olduğum sorun şu: Main Menu flickers on Unreal Engine - UE4 AnswerHub
NVIDIA'nın 460.89 sürümüne dönünce çoğu kişide sorun çözülmüş ve ben de deneyeyim dedim, bende de çözüldü. Ama GTX 1660 Super ekran kartına sahibim ve bu ekran kartında top screen flickering sorunu vardı (461.81 sürümüyle düzeltildi.)

Ben UE 4'teki bu sorunun çözümü için eski sürücüye döndüğümde top screen flickering yaşıyorum, dönmezsem de UE 4'te sorun yaşıyorum. Bunu ekran kartı sürücülerine ellemeden çözmenin bir yolunu bilen var mı?

Son düzenleme:
Hocam kısayolun sonuna -D3D12 eklemeyi dener misiniz?
Tabii hocam, program açıldıktan yaklaşık 10-20 dakika sonra bu sorun ortaya çıkıyor. Sizi bilgilendiririm.
Uzun süre geçti ve titreme sorunu ortadan kalktı. Şuan 1 saatlik kullanımda sorun yok, çok teşekkürler :) @Efbiay0
Güncelleme: Sorun 2 buçuk saatlik kullanımda yine çıktı. Programı kapatıp açınca düzeliyor ve böyle bir döngüye giriyor tekrardan. Yukarıdaki komut sorunu bir nevi geciktirdi diyebilirim.

Son düzenleme:
Tabii hocam, program açıldıktan yaklaşık 10-20 dakika sonra bu sorun ortaya çıkıyor. Sizi bilgilendiririm.
Uzun süre geçti ve titreme sorunu ortadan kalktı. Şuan 1 saatlik kullanımda sorun yok, çok teşekkürler :) @Efbiay0
Güncelleme: Sorun 2 buçuk saatlik kullanımda yine çıktı. Programı kapatıp açınca düzeliyor ve böyle bir döngüye giriyor tekrardan. Yukarıdaki komut sorunu bir nevi geciktirdi diyebilirim.
Ekran kartı sürücünüz güncel mi hocam?

Hocam DirectX 12 kartların genelinde olan bir sorun. Yabancı kaynaklarda da düzgün bir çözümü yok. Bende -D3D12 işe yaramıştı. Tek çare Unreal Engine'e güncelleme gelmesini beklemek galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı