Çözüldü V9-Eu Anasayfa Virüsünü Nasıl Kaldırırım?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Spectre007

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda ki tüm tarayıcılara bulaştı ve bilgisayarımı her başlattığımda V9-eu.com sizin arama sayfanız ekrana geliyor. Haberpress diye sahte bir haber sitesine tık kazandırıyor ve bir çok reklam gönderiyor. Bunun çözümü nedir? Technopat'tan yardım istiyorum. Lütfen bana yardım edin ve benim gibi bir çok mağdur vardır bu konu hakkında.

Şimdiden teşekkürler.

V9 Virüsü.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş sen o virüsten en iyi format veya bir antivirüs programı alarak kurtulabilirsin.

Google Amca'da araştırdınız mı? Çözümü olmayacağını sanmıyorum.

Hiç format atmak istemiyorum virüs programımda var mcafee antivirüs plus programını kullanıyorum başka bi çözüm yolu yok mudur acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
McAfee eskide kaldı hocam en iyisi bi Norton 360 yükleyin.

Mcafee aslında çok kalitelidir. Ben TTNET ile verileni kullanmıştım uzun bir süre. Yazılım o kadar iyi ki size PVP oyunları dahi kurdurmuyor. Hiçbir şekilde kapatamıyorsunuz da. Nasıl bulaşmış, ilginç. o_O

Chrome'u sağ tıklayın. Özellikler deyin hedef kısmının sonuna bakın. Eğer bir site yazıyor ise silin. Öte yandan eklentilere bakın.

Neredeyse tüm cleaner programlarını yükledim tarattım fakat hiç bir sonuca ulaşamadım eğer bir çözüm bulamazsak bu virüs aşar gider ve eminim ki bir çok kullanıcıda bu sorundan müzdariptir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı