Çözüldü V9-Eu Anasayfa Virüsünü Nasıl Kaldırırım?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Windows Defender'le tarattınız mı? Biliyorsunuz Windows Defender casus yazılım ve reklam yazılım önleyici. Benim anladığım kadarıyla o bir reklam yazılımı.

Son düzenleyen: Moderatör:
ADWCleaner'le tarattım sildim yeniden başlattım fakat olmuyor işte. Bu işlerden daha iyi anlayan biri yok mu? Arkadaşlar gerçekten çok kötü bir durum.

Kardeşim ilk önce Regedit gir. CTRL + F basıp arama yerini aç. Oraya V9 yazıp arat. Çıkan dosyaları sil. Google Chrome.exe'sine sağ tıklayıp, özellikler de. "C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe" bundan sonra olanları sil. Uzantılardan da kaldır. İlk uzantılardan kaldır.

Eyvallah hemen deniyorum.

Başka yardım edebilecek biri yok mu? Arkadaşlar lütfen yardım edin. Hepsini denedim olmuyor. Onu tam kökünden silmek kaldırmak istiyorum. Lütfen yardım edin lütfen. :(

Kardeşim son olarak Google Chrome sağ tıkla, dosya konumunu aç de. Dosyaların içinde "old_chrome.exe" ve "chrome.exe" olacak. "chrome.exe" kaldır.

Bunu bilgisayarında ki tüm tarayıcılara yapacaksın.

İnternet Explorer, Mozilla vb. hangileri varsa, hem dediğim exeleri sileceksin hemde hedef yolunda ki v9 linkini sileceksin.

Tamam deneyeceğim, teşekkürler kardeşim.

Onlar da çözüm olmaz ise HijakThis vardı. Onunla bir taratın.

Büyükle ihtimalle Program Ekle veya Kaldır'da kurulumu vardır. Onu kaldırın sorun çözülecektir.

TeamViewer kullanıyor musun? Eğer kullanıyorsan yaz. Senden ID ve PW alacağım. Daha sonra yapılanları burada yazacağım. Zira anlatmayla yapabilecek durumda değilsin sanırım?

Benim tarayıcılarda Qone8 musallat olmuştu. Antivirüs, antimalware, reklam kaldırıcılar da silemedi. Yukarıda bahsedilenlerin çoğunu denedim çözüm olmadı. Nihayetinde tarayıcıları kalıntıları ile beraber kaldırdım, Windows gezgininde qone8'i arattım çıkanları sildim tarayıcıları tekrar kurdum. Bir daha gelmedi, illet bir şeydi, Oyun traineri ile gelmişti.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı