Çözüldü Valorant, Alt Tab attıktan sonra ekranın yarısında kalıyor

• Konuyu başlatan YLN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 92
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YLN

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, size yaşadığım bir konudan bahsedeceğim. Ben normalde Valorant oynarken bazen Alt+Tab'ya da Windows tuşuna bastığımda monitör donuyor oyunun sesi kesiliyor ve Valorant ekranın yarısında kalıyor. Bu durumu düzeltmek için de alt+F4 yapınca olmuyor ya da yeniden Alt+Tab yapınca olmuyor ve son yapabileceğim şey de PC'yi kasadan kapatmak oluyor. Deniyorum ama uzun bir süre sonra kapanıyor. Bu konuma çözüm bulursanız sevinirim. Not: Bu durum sadece çözünürlüğü 4:3 yaptığımda oluyor.

Son düzenleme:
Çözüm
Merhaba arkadaşlar, size yaşadığım bir konudan bahsedeceğim. Ben normalde Valorant oynarken bazen Alt+Tab'ya da Windows tuşuna bastığımda monitör donuyor oyunun sesi kesiliyor ve Valorant ekranın yarısında kalıyor. Bu durumu düzeltmek için de alt+F4 yapınca olmuyor ya da yeniden Alt+Tab yapınca olmuyor ve son yapabileceğim şey de PC'yi kasadan kapatmak oluyor. Deniyorum ama uzun bir süre sonra kapanıyor. Bu konuma çözüm bulursanız sevinirim. Not: Bu durum sadece çözünürlüğü 4:3 yaptığımda oluyor.

Çözünürlük değiştiği için normal bir durum. Valorant'ı açtığınız gibi ekrana tıklamaya başlarsanız açılır büyük ihtimal. Bende yaşıyorum bu sorunu. Sorun denmez aslında.
Eğer bu da işe yaramadıysa Valorant ile bilgisayarın çözünürlüğünü aynı yapmayı dene.
Hocam, Valorant'ı tam ekran yap, grafik kartını güncelle, arka plan uygulamalarını kapat, olmadı oyunu silip tekrar yükle, düzelmezse Valorant destek ekibiyle görüş.

Çözünürlük değiştiği için normal bir durum. Valorant'ı açtığınız gibi ekrana tıklamaya başlarsanız açılır büyük ihtimal. Bende yaşıyorum bu sorunu. Sorun denmez aslında.
Eğer bu da işe yaramadıysa Valorant ile bilgisayarın çözünürlüğünü aynı yapmayı dene.

Son düzenleme:
Çözüm
Hocam arkada genellikle Discord açık ondan kaynaklı olabilir mi?
Hocam, ilk iş ekran kartı güncellemelerini bir kontrol edin, sonra Valorant ayarlarındaki çözünürlüğü ve ekran modunu bir gözden geçirin. Discord falan açıkken de sistem biraz yavaşlayabilir, ona da dikkat edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı