Valorant destek ekibi ile görüşme sonrası hesap kilitlendi

GamerZ754

Decapat
Makaleler
8
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
gtx 1650ti 8x2 16gb ram r5 4600h
Merhaba, dün Raze ile oynarken kontrollerde bir bozukluk fark ettim ve bilet gönderdim bugün cevap geldiğinde benden bazı dosyaları silmemi sanırım Riot Games benzeri onları sildiken sonra verdikleri linkten oyunun üstüne kurarak onarım yapmamı istediler onarımı yapıp oyuna girdiğimde hesabın güvenlik amacıyla kilitlendi yazısı çıktı.

Bilgisayarımda herhangi bir hile yazılımı yok hesabı paylaşmadım başkalarınada vermedim tekrar bilet açtım istedikleri tüm bilgileri verebilirim. Hesabın hangi tarihten açıldığına ilk mailine sizce hesabımı açarlar mı? Niye kilitlendi bilmiyorum ama.

1702146375930.png

1702146411343.png

Tekrar ticket açıp nedenini sorsanıza hocam illaki dönüş yapacaklardır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şifremi unuttum dediğiniz için olabilir, ben de hesap kurtarma aracı çalıştırdığım için LoL hesabım kilitlendi, 2 haftadır geri dönüş alamıyorum da.

Şifremi unuttum dediğiniz için olabilir, ben de hesap kurtarma aracı çalıştırdığım için LoL hesabım kilitlendi, 2 haftadır geri dönüş alamıyorum da.

Hocam vallahi 10 dakika sürdü hesabın kilitlenmesi bilete bakmadan önce oynuyordum onarım yaptım şifreyi unuttuğum için değiştirdim bir baktım hesap kilitlendi şimdi benden istedikleri bilgileri ( ilk mail hesap seviyesi hesabın açılma tarihi vs.) Eksiksiz doldurdum ve gönderdim cevap bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı