Valorant hesap kilitlendi hatası

R0ME

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, hesabıma giriş yapmayı denediğimde.

1682594963481.png

Bu hata ile karşılaşıyorum. Tüm güvenlik önlemlerim mevcut ve hesabımı daha önce kimse ile paylaşmadım. Forumdaki diğer konulara kıyasla benimkinde herhangi bir tarih de yok. Bu sorunun sebebi ve çözümü nedir? Desteğe ticket açtım fakat herhangi bir geri dönüş olmadı. Dün saat 11.00-12.00 gibi hesaba girip mağazayı, yeni sezonu inceleyip çıkış yapmıştım. Sonrasında saat 16.00-17.00 gibi girmeyi denediğimde bu hata meydana geldi. Nasıl bir yol izlemeliyim? Neler yapmalıyım?

Merhaba, birden fazla IP adresi üzerinden yakın zamanlarda hesaba erişim olduysa, hesabı kurtarmak adına bir başkası ticket attıysa gibi durumlarda yaşanıyor bu. Riot desteğe istedikleri bilgileri verebilirsen hesabın açılacaktır. Onun dışında bir çözümü yok maalesef

Merhaba, hesabıma giriş yapmayı denediğimde.

Eki Görüntüle 1756574

Bu hata ile karşılaşıyorum. Tüm güvenlik önlemlerim mevcut ve hesabımı daha önce kimse ile paylaşmadım. Forumdaki diğer konulara kıyasla benimkinde herhangi bir tarih de yok. Bu sorunun sebebi ve çözümü nedir? Desteğe ticket açtım fakat herhangi bir geri dönüş olmadı. Dün saat 11.00-12.00 gibi hesaba girip mağazayı, yeni sezonu inceleyip çıkış yapmıştım. Sonrasında saat 16.00-17.00 gibi girmeyi denediğimde bu hata meydana geldi. Nasıl bir yol izlemeliyim? Neler yapmalıyım?
Riot'un cevabını bekleyebilirsin.

Riot'un cevabını bekleyebilirsin.
Ticket'a cevap bekle çözülecektir.
Merhaba, birden fazla IP adresi üzerinden yakın zamanlarda hesaba erişim olduysa, hesabı kurtarmak adına bir başkası ticket attıysa gibi durumlarda yaşanıyor bu. Riot desteğe istedikleri bilgileri verebilirsen hesabın açılacaktır. Onun dışında bir çözümü yok maalesef
Merhaba, öncelikle teşekkür ederim düşünceleriniz için fakat Riot herhangi bir geri dönüş atmadı hala. İnternette araştırdığımda da bu işlerin uzun sürdüğünü gördüm. Bunları hızlandırmak için herhangi bir yol var mı? Farklı IP'lerden de denendiğini sanmıyorum çünkü hesaba bir tek benim erişimim mevcut.

Merhaba, öncelikle teşekkür ederim düşünceleriniz için fakat Riot herhangi bir geri dönüş atmadı hala. İnternette araştırdığımda da bu işlerin uzun sürdüğünü gördüm. Bunları hızlandırmak için herhangi bir yol var mı? Farklı IP'lerden de denendiğini sanmıyorum çünkü hesaba bir tek benim erişimim mevcut.
Riot'un ticket sistemi biraz garip. Günde 1 kez yanıt veriyorlar. Hızlandırmak için tek yol attığınız biletin üzerine cevap gelmeden yeni bir bilet atmamanız. Bu mevcut biletinizi aşağıdan yukarıya taşır. 2-3 gün gelen biletlere cevap verdiğiniz sürece hesabınız açılacaktır.

Riot'un ticket sistemi biraz garip. Günde 1 kez yanıt veriyorlar. Hızlandırmak için tek yol attığınız biletin üzerine cevap gelmeden yeni bir bilet atmamanız. Bu mevcut biletinizi aşağıdan yukarıya taşır. 2-3 gün gelen biletlere cevap verdiğiniz sürece hesabınız açılacaktır.
Hocam selamlar tekrardan. Bugün yaklaşık 2-3 saat sonra 2. gününe girecek ticket fakat hiçbir şekilde bir geri dönüş yok Riot'tan. Herkeste bu şekilde mi işliyor yoksa benim şansıma mı böyle geldi? 2 hesabım vardı diğerine sorunsuz girebilirken birçok skin aldığım hesabımın kilitlenmesi de haliyle canımı sıkıyor. Riot'a ulaşabileceğim veya benim ticketıma daha hızlı bakmalarını sağlayabileceğim bir yol var mı? Bir de isteyebilecekleri bilgileri (ilk mail-ilk skin vs.) ticketa attım.

Hocam selamlar tekrardan, yazdığım günden beri Riot ile iletişim halindeyim ticket üzerinden fakat hesabımı açmıyorlar. Cevaplar doğru olsa bile hesabın senin olduğunu doğrulayamadık diyorlar ki cevaplar doğru eminim. Bu durumda nasıl bir yol izlemeliyim beni yönlendirebileceğiniz bir şeyler var mı? Hani sorun aldığım VP vs. de değil tamamen sevdiğim skinlerden oluşan bir hesaptı. Ticketta kilitlenme nedenini vs. birçok şey sormama rağmen otomatik mesaj gibi sürekli aynı şeyi farklı 2-3 cümleyle yazıyorlar..

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı