Valorant hesap kilitlendi

Vinisonnnn

Picopat
Daha fazla  
Valorant shop Viewer diye bir uygulama indirdim iyi güzel bakıyordum markete sonra hesap kilitlendi Rio'ta ticket attım şimdi 3 gün içinde döneceğiz diyor açılır mı kilit?

1694204498979.png

Benim hesabım çalınıp skin hilesi yapılmıştı benim hile açmadığımı anlayan Riot Games hesabımı geri vermişti 500TL de cebe attım o olaydan (çalan kişiler para yatırmış) ama sende açılacağını düşünmüyorum 3.parti yazılım senpai hariç kullanmak ban sebebi zaten.

Hocam harbiden neden 3.parti yazılım kullandınız? Umarım geri alabilirsiniz fakat çok yazık oldu. Çok üzüldüm cidden, o kadar emek vermişsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim hesabım çalınıp skin hilesi yapılmıştı benim hile açmadığımı anlayan Riot Games hesabımı geri vermişti 500TL de cebe attım o olaydan (çalan kişiler para yatırmış) ama sende açılacağını düşünmüyorum 3.parti yazılım senpai hariç kullanmak ban sebebi zaten.

Ama şimdi ben kullanmamış olsam çalınmış olsa açılır mıydı?

TikTok'da VSR gördüğümüz instalock prograları kullananların hesabı lock olmuyor bu arkadaşınki neden olmuş bilmiyorum.

Riot bazen saçmalıyor bu konularda LoL'de bir skin uygulaması var kullanırsan bir şey olmuyor fakat oyundaki skinlere benziyen bir skin kullanırsan ban yiyorsun saçma sapan bir olay zaten sen harici kimse skinini göremezken.

Geri
Yukarı