Valorant Destek ne zaman geri dönüş yapar?

mehmet1349

Centipat
Daha fazla  
Selam, ben köken vandalı yükselttim ve şimdi uygulanan tek seferlik iade sistemini kullanıyorum, yükseltilmiş bir skini iade alıyorlar (tek seferlik) ama 5 gün oldu ve hala geri dönüş yapılmadı. Bu iade etme olaylarından dolayı çok yoğun olduklarını söylüyorlar. Acaba ne zaman bir geri dönüş alırım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, ben köken vandalı yükselttim ve şimdi uygulanan tek seferlik iade sistemini kullanıyorum, yükseltilmiş bir skini iade alıyorlar (tek seferlik) ama 5 gün oldu ve hala geri dönüş yapılmadı. Bu iade etme olaylarından dolayı çok yoğun olduklarını söylüyorlar. Acaba ne zaman bir geri dönüş alırım?

Hayır almıyorlar eğer yükselttisyen geri alamazsın.

Hayır, şu an tek seferlik geri alıyorlar, istersen YouTube'a falan bak. Ticket attım, “normalde iade yapmıyoruz, ama tek seferlik iadeni yapabilirim. Eğer onaylıyorsan iadeni gerçekleştiririm” dedi.

Yav kardeşim sana ozelmi bu nesin sen 1M abonemi böyle bir şey yasak kendim şahsen yaptım olmadı.

İla cevap istiyorsan Max 1 hafta minimum 1-2 gün sonra dönerler.

Yav kardeşim sana ozelmi bu nesin sen 1M abonemi böyle bir şey yasak kendim şahsen yaptım olmadı.

İla cevap istiyorsan Max 1 hafta minimum 1-2 gün sonra dönerler.
Sadece bana özel değil kanka,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sadece bana özel değil kanka,
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamam kardeşim benim dedim sana öyle bir şey varsa ben ticket attığımda 3-4 güne döndüler sanada dönerler 1-2 güne.

Geri
Yukarı