Valorant skin iade edilmedi

Neden ticket atarak iade ediyorsunuz? Direkt kendinizde edebilirsiniz. Oyununuzu açın ve destek kısmına tıklayın. Oradan oturum açıp iade seçeneklerine tıklayın. Biraz aşağı kaydırdıktan sonra sipariş geçmişimi göster gibi bir seçenek vardı. Ona tıklayıp ordan iade edebilirsiniz. Anında vp hesabınızda oluyor.
Kanka adam oraya girip tıklayınca birşey çıkmadığını söylemiş zaten.
Eki Görüntüle 2176113İade kısmında birşey gözükmüyor.

1 kereye mahsus kullanılmış skinleri iade ettiklerine dahil bir sürü video izledim ve bir arkadaşım iade etti. Ben skini alalı 10 gün oldu yükselttim ve 1 kereye mahsus iade etme talebi yolladım ve geçerli birkaç sebep sundum. Ama red edildi. YouTube'deki videolarda onlarca insan iade etmiş skinlerini. İade edemeyecekleri bir mail yolladılar bende tekrar bir talep yolladım. Bu sefer o ticket kapatıldı ve red ettikleri konun incelendiği oradan bilgileneceğimi söylediler. 3 saat oldu bir değişik yok. O red edilen ticket konusuna bir sorayım mı?

Hocam boşuna uğraşmayın iade politikası yenilendi maalesef bende tek seferlik iadeye güvenip skin almıştım elimizde patladı yapacak bir şey yok.

2176990-af0c6e10b958a6265fb38e3fc09a87e0.png

_20240415_232054.png

Geri
Yukarı