Vatan iPhone SE 2020'yi kaça alır?

Daha önce hiç ikinci el teknolojik ürün satmadığım için şahıslara satmak istemiyorum. Telefonun hiçbir sıkıntısı olmazsa ne kadar verirler?
Telefoncular daha iyi fiyat verir vatandan,ancak onlar da kâr yapacağı için yine beklentinin altında olur. Bu TR cihazı mı,ne kadar temiz,ne kadar garantisi olduğuna göre değişir. Telefonuna benzer ilanlardan ortalama bir fiyata bakabilirsin. Bir tahminin olur. Telefonculara da tek tek sor. Ama bil ki piyasa altında teklif verirler. Bu yüzden ikinci el satış yapmış birisi olarak söylüyorum ki. Benim satmadığım telefon kalmadı (telefoncu değilim) İyi bir insan daima iyi birine denk geliyor. 😅

Telefoncular daha iyi fiyat verir vatandan, ancak onlar da kâr yapacağı için yine beklentinin altında olur. Bu TR cihazı mı, ne kadar temiz, ne kadar garantisi olduğuna göre değişir. Telefonuna benzer ilanlardan ortalama bir fiyata bakabilirsin. Bir tahminin olur. Telefonculara da tek tek sor. Ama bil ki piyasa altında teklif verirler. Bu yüzden ikinci el satış yapmış birisi olarak söylüyorum ki. Benim satmadığım telefon kalmadı (telefoncu değilim) iyi bir insan daima iyi birine denk geliyor. 😅

İnternette şahıslar 6 ay 1 sene sonra bile kusur çıkarıp arayıp rahatsız edebiliyor hatta telefona kendi zarar veriyor ama seni suçluyor arabada da böyle o yüzden 1-2 tık altına veririm ama kurumsal yere veririm, ben sinirli adamım kusursuzluğunu ya da kusurunu göstererek teslim ederim sonra kalkar arar canını yakarım sonra bir de işin yoksa mahkemelerde uğraş o yüzden bizim gibi çirkef milletle iş yapmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı