Vergisiz telefon e-fatura ayrıntıları hakkında bilgisi olan var mı?

JordiBaho

Centipat
Daha fazla  
Yeni aldığım hattı eski telefonuma takmak istemiyorum ama faturada Tc ve IMEI numarasına bakılıyorsa telefon numarasına da bakılır mı diye merak ediyorum, küçük bir değişiklik için indirimden de olmak istemiyorum. Şartlara göre önce telefonu satın alıp sonra doğrulamalar yapmamız gerekiyor bu açıdan sıkıntı olmuyor tek sıkıntı adıma kayıtlı olmayan telefon numarası ile satın alırsam faturadan red yer miyim?

Açıkçası bende bunu merak ettim ama muhtemelen red yeme olasılığı olabilir (tahmini olarak söylüyorum) 18 yaş üstü birey kendi hattı vardır mantığıyla ilerliyorsa sistem muhtemelen red yeme ihtimali var. Fakat kesin bir şey diyemiyorum maalesef. Keşke denilebilse.

Benim de merak ettirdi bu konu açıkçası. Benim de hattım babamın üzerine kayıtlı telefon olmasa elimde halihazırda almak lazım aslında.

Açıkçası bende bunu merak ettim ama muhtemelen red yeme olasılığı olabilir (tahmini olarak söylüyorum) 18 yaş üstü birey kendi hattı vardır mantığıyla ilerliyorsa sistem muhtemelen red yeme ihtimali var. Fakat kesin bir şey diyemiyorum maalesef. Keşke denilebilse.

Benim de merak ettirdi bu konu açıkçası. Benim de hattım babamın üzerine kayıtlı telefon olmasa elimde halihazırda almak lazım aslında.
Yeni hattı aldım ancak daha telefona takmadım, telefon dökülüyor bantla tutturuyorum herhangi bir sıkıntı olursa hatta elimde patlar diye korkuyorum. Telefonda başka hat olmaması gerektiği (yani başkasının kullanma ihtimalinin olmaması gerektiğini) özellikle belirtmişler bende 1 2 gün içinde sipariş vereceğim şimdi faturadaki numaraya bakıp bakmadıkları aklımı çok bulandırdı. Ayrıca site e devlet girişli olduğu için oradan mı numaraya bakıp doğrulamasını sağlarlar emin olamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı