Voidu indirime girer mi?

Evet oynadım iki oyunda da çok saatim var özellikle de Odyssey de AC hissiyatını en iyi yansıtan oyunlardandır Valhalla başta biraz garip gelse de o da hoşuma gitti belki de mitoloji ye ilgim olduğu içindir Mirage konusunda sana katılıyorum oyunu oynamadım ama DLC gibi geldiği söyleniyor ve fiyatı çok fazla düşmezse almam Valhalla'yı hala bulamadıysan indiegala diye bir site var orada almanı öneririm orada da iyi indirimler var ve sana bir şey sormak istiyorum AC Black Flag nereden ve ne kadara aldın?

Black Flag'i Steam'den 40TL civarı bir fiyata almıştım önceden bende Valhalla'yı ragnarok DLC'si alsammı diye düşünüyorum diğer DLC'ler bu DLC kadar iyi mi oynanış süresi gibi Valhalla'ya çok bayıyor diyorlar. Sence alayim mi? Sadece o DLC ile.
İndiegala Voidu ile ortak galiba fiyatları her zaman aynı iki siteninde stok durumu her zaman aynı yani orada da stok yok Voidu ile aynı stokları.

Black Flag'i Steam'den 40TL civarı bir fiyata almıştım önceden bende Valhalla'yı ragnarok DLC'si alsammı diye düşünüyorum diğer DLC'ler bu DLC kadar iyi mi oynanış süresi gibi Valhalla'ya çok bayıyor diyorlar.
Evet valhalla bir süreden sonra bayıyor ama ragnarok DLC siyle farklı bir oyun gibi hissettiriyor bence oyunun en iyi DLC sidir. Bence valhallayı alacaksan DLC li versiyonunu al sana daha uzun saatler verir.

Evet Valhalla bir süreden sonra bayıyor ama ragnarok DLC siyle farklı bir oyun gibi hissettiriyor bence oyunun en iyi DLC sidir. Bence Valhalla'yı alacaksan DLC'li versiyonunu al sana daha uzun saatler verir.

Alırsam sadece ragnarok DLC'si ile ama diğer DLC'leri alamıyorum kararsızım şu an.

Geri
Yukarı