Voidu indirime girer mi?

Onda stok yok ya onu biliyorum zaten bu DLC bayağı sevildiği için diğer DLC'ler nasıl bir oynama veriyor onu soruyorum.
Onlar çok fazla oynanış süresi vermez ve kısa sürer ama yinede bence alınır ragnarok kadar iyi olmasalar daha ragnarok oyuna farklı bir hava getirdi diğer DLC ler ise klasik oyun yapısından devam etti o yüzden onlar çabuk bayabilir ama yinede sen bilirsin.

AC Valhalla'ya sahibim, sizce Odyssey'de alayım mı? Bayar gibi geliyor. Alacak olursan Deluxe ile season Pass'in arasındaki fark nedir?

Season Pass de ana oyun yok 2 DLC ve AC3, liberation var biri Atlantis DLC'si 20 30 saat gibi bir oynama süresi sunuyormuş çoğunluk sevmiş DLC'yi diğeride gizli bıçağin yaratılışını ele alıyor Deluxe pack de ek zırh ve at falan veriyor içinde ana oyun var.

Season Pass de ana oyun yok 2 DLC ve AC3, liberation var biri Atlantis DLC'si 40 saat gibi bir oynama süresi sunuyor çoğunlul sevmiş DLC'yi diğeride gizli bıçağin yaratılışını ele alıyor Deluxe pack de ek zırh ve at falan veriyor içinde ana oyun var.

Anladım hocam iyi ki sormuşum vallahi, ben de diyorum niye sürümün adını season Pass yapmışlar :D

Onlar çok fazla oynanış süresi vermez ve kısa sürer ama yine de bence alınır ragnarok kadar iyi olmasalar daha ragnarok oyuna farklı bir hava getirdi diğer DLC'ler ise klasik oyun yapısından devam etti o yüzden onlar çabuk bayabilir ama yine de sen bilirsin.

Tamamdır bu arada Voidu indirimleri ne zamana kadar devam eder.

AC3 yoksa bence onu da al güzel oyundur Odyssey'i daha oynama fırsatım olmadı ama DLC'sinin güzel olduğunu söylüyorlar.
Kararsız kalırsan sadece Deluxe'yi eklersin season Pass'i almak istersen istediğin zaman eklersin.

Hocam AC Odyssey Deluxe aldığımda, DLC için mutlaka season Pass'i almam gerekiyor doğru mudur?
AC 3 de yanında geliyor?

Ezio collection alın aldırın. Voiduda tanesi 30 civarı 3 tanesi 100 civarı tutar eski olmasına rağmen hala oynanır bence.

Geri
Yukarı