PHP Web site taslak ana iskelet denemesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne okuduysan o. Bana göre acemice. Bende 4 yıl önce website işlerine girişmeye başladığımda bu tür tasarımlar yapabiliyordum anca. Zaten o zamanlar bende acemiydim pek bir şey bilmiyordum. Bu konuyu görünce o zamanlar aklıma geldi.

Ön yüzünde büyük ölçüde Laravel kullanan bir site biliyor musunuz?

Bir iki sayfadan aradım bunları buldum.

Bir iki sayfadan aradım bunları buldum.
Tanınan bir website var mı diye sormuştum aslında.

Tanınan bir website var mı diye sormuştum aslında.
Tanınan olarak Laravel'in kendi web sayfası ve laracasts yetmez mi? Büyük sayfalar tek bir dil, framework ve library ile yazılmıyorlar. Hangi framework, library yada dil o amaca daha iyi hizmet ediyorsa onu kullanıyorlar. Laravel Node kadar hızlı değil, fakat yavaş da değil. Ek olarak Tailwind CSS, React gibi front end librarylerini de destekliyor.

1713520707955.png

Tanınan olarak Laravel'in kendi web sayfası ve laracasts yetmez mi? Büyük sayfalar tek bir dil, framework ve library ile yazılmıyorlar. Hangi framework, library yada dil o amaca daha iyi hizmet ediyorsa onu kullanıyorlar. Laravel Node kadar hızlı değil, fakat yavaş da değil. Ek olarak Tailwind CSS, React gibi front end librarylerini de destekliyor.

Eki Görüntüle 2172591
Yani benim görmek istediğim Twitter, Amazon, Netflix gibi firmaların herhangi bir sayfasında Laravel'i kullanıp kullanmadıklarını öğrenmek. Görünüşe göre kullanmıyorlar. Demek ki kendilerine göre bir sebepleri var, yoksa neden kullanmasınlar? Bunun sebeplerinden biri de belli ki PHP yani. Benim dediğime geliyoruz. O kadarda güzel bir dil değil bence kullanılmak için.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı