Whatgeek sitesinden Türkiye'ye gönderim yapılıyor mu?

Bil_Berk

Hectopat
Arkadaşlar siteyi bugün tesadüfen keşfettim ve yakın zamanda konu açanlar olmuş, kimisi vergi bile ödemeden direk adreslerine geldiğini; bazıları kargo kaybolması falan yaşandığını söylemiş. piyasaya göre 3'te 1 civarı daha ucuz burada istediğim fare, almak istiyorum ama bilgi de almak istiyorum sizlerden herhangi bir alışverişi vs. bulunan biri varsa yanıtlarsa çok sevinirim. Teşekkürler.

Ekran görüntüsü 2024-05-04 144114.png

Gönderimi bir ara durdurmuştu ama şu an bilmiyorum. Bir ara bir kişi herkesi yanlış gönderiyordu. Afedersin bir yerinden sallıyordu, yok YunExpress gönderim sağlansın vergi sağlanmaz felan filan diye. AK680 adlı klavye 600TL felan iken, vergi bayağı fazla çıkmıştı.

Gönderimi bir ara durdurmuştu ama şu an bilmiyorum. Bir ara bir kişi herkesi yanlış gönderiyordu. Afedersin bir yerinden sallıyordu, yok YunExpress gönderim sağlansın vergi sağlanmaz felan filan diye. AK680 adlı klavye 600TL felan iken, vergi bayağı fazla çıkmıştı.
ne kadar civarı çıktı vergi ve bu vergi bilgilendirmesi ve ödemesini nasıl gerçekleştirdin.

ne kadar civarı çıktı vergi ve bu vergi bilgilendirmesi ve ödemesini nasıl gerçekleştirdin.
Ben almadım. Bu konuda alan arkadaşlara bakabilirsin. Hepsi vergiden dolayı şikayetçi :)

640TL'lik bir ürüne 485TL bir vergi çıkmış. Bir arkadaş yok YunExpress adlı kargo şirketine verince vergi çıkmıyor az çıkıyor felan dediği için herkes mağdur. Vergi her türlü çıkıyor ve aşırı fazla..

Ben almadım. Bu konuda alan arkadaşlara bakabilirsin. Hepsi vergiden dolayı şikayetçi :)

640TL'lik bir ürüne 485TL bir vergi çıkmış. Bir arkadaş yok YunExpress adlı kargo şirketine verince vergi çıkmıyor az çıkıyor falan dediği için herkes mağdur. Vergi her türlü çıkıyor ve aşırı fazla.

Ajazz AJ199 PRO 4K Wireless Gaming Mouse hocam vergi konusunda abartı olmazsa şu fareyi aşırı istiyorum tasarımı Razer'dan alınma ama cidden güzel gözüküyor Ajazz AJ139PRO'ya aşığım zaten bir de bunu denemek istiyorum başka bir yerde de bulamadım Türkiye'ye gönderim yapabilen bir yer. İndirim koduyla 40 dolara düşüyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-04 150601.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-04 150601.png
    179,4 KB · Görüntüleme: 5
  • Ekran görüntüsü 2024-05-04 150650.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-04 150650.png
    24,2 KB · Görüntüleme: 5
Ajazz AJ199 PRO 4K Wireless Gaming Mouse hocam vergi konusunda abartı olmazsa şu fareyi aşırı istiyorum tasarımı Razer'dan alınma ama cidden güzel gözüküyor Ajazz AJ139PRO'ya aşığım zaten bir de bunu denemek istiyorum başka bir yerde de bulamadım Türkiye'ye gönderim yapabilen bir yer. İndirim koduyla 40 dolara düşüyor.
Evet gerçeken indirim koduyla çok iyi fiyata geliyor hocam. Bence sen desteğe görüşüp bir sor derim, hem gönderim yapılıyor mu, hem vergiyi..

Arkadaş yok YunExpress adlı kargo şirket.

Evet gerçeken indirim koduyla çok iyi fiyata geliyor hocam. Bence sen desteğe görüşüp bir sor derim, hem gönderim yapılıyor mu, hem vergiyi.

Siteyle alakasız fakat ben shenzhen Audio'da 20 dolarlık ürün almıştım oradan vergi çıkmamıştı. Bir de firmaya rica ederseniz kutudaki fiyatı veya gramajı düşürme şansınız olabilir.

Siteyle alakasız fakat ben shenzhen Audio'da 20 dolarlık ürün almıştım oradan vergi çıkmamıştı. Bir de firmaya rica ederseniz kutudaki fiyatı veya gramajı düşürme şansınız olabilir.
Hocam shenzhen audio vergi çıkmıyor. Mail'den size T.C kimlik soruyor, 4PX ile kargoyu gönderiyorlar.

Geri
Yukarı