WhatsApp "bu video gönderilemiyor. Farklı bir video seçin ve tekrar deneyin" hatası

İşletim sistemi
Android

radyoaktif

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler dilerim. Bugün Wi-Fi'ya da mobil veri fark etmeksizin WhatsApp'tan herhangi bir video gönderirken "bu video gönderilemiyor" şeklinde başlıktaki hatayı almaya başladım. WhatsApp'ın kendi içinden de çektiğim videolar gitmiyor. Yani uzantı ile alakalı bir sorun değil. Ama fotoğraf ve ses dosyaları gidiyor, hatta videoyu belge olarak gönderdiğimde de gidiyor. Lakin gerek galerideki gerek ise WhatsApp üzerinden çektiğim videoları video ve GIF olarak göndermek istediğimde gitmiyor. Paralel WhatsApp da var ve onda da durum aynı. Gerek normal WhatsApp gerek paralel WhatsApp'ta bana karşıdan video vs geliyor ama onda bir problem yok.

WhatsApp Image 2024-04-28 at 15.30.08.jpeg

WhatsApp'ta birden fazla hesap açma özelliği olduğunu unutup sırf 3. bir WhatsApp hesabı açma niyeti ile WhatsApp Vanced'i indirip çalıştırdıktan sonra bu sorun oldu tabii. Ama tam yüklerken WhatsApp'ın birden çok hesap açma özelliği olduğunu anlayıp yükleme bitmeden ana ekrana geldim. Uygulamalara baktığımda da WhatsApp vanced ile alakalı bir şey göremedim ki kaldırayım. Ama ne oldu ise bu yükleme esnasından sonra oldu sanırım. Çünkü sabah video gönderebiliyordum.

fsfs.jpg

WhatsApp'ı komple kaldırıp yüklemek istemedim çünkü 15GB'lik verilerim var, hepsinin tekrar yüklenmesini beklemek istemedim. Ayrıca paralel WhatsApp'taki numaraya da artık ulaşamıyorum. Hâli ile ana WhatsApp'ı kaldırdığımda pararel WhatsApp da silineceği için ana WhatsApp'ı komple silip denemden önce size bir sorayım dedim. Belki bu sorunun, WhatsApp'ı silmeden de çözebileceğim bir yöntemi vardır. Teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı