Windows 11 kendine admin yetkisi verdi

Bilgisayarda Windows ile ilgili bir şeyler açmaya çalıştığımda ''ShellExecute Failed; Code 5.'' hatası veriyor.

Diskin içinde önemli şeyler yoksa başka bir bilgisayardan format atmak için USB oluşturabilirsiniz. Format atabilmek için işletim sistemine erişiminiz olmasına gerek yok ama halihazırdaki sistemin içindeki şeyler silinecektir. Eğer önemli şeyler varsa diskinizi başka bir bilgisayara bağlayıp almak istediğiniz şeyleri alın içinden.
İçinde önemli şeyler yok format atabiliriz fakat kurtarma CD lerini hazır cd okuyucularından bağladık o da işe yaramadı USB yarar mı?

Başka bir bilgisayar aracılığıyla kurulum USB’si oluşturulup boot ekranından format atılabilir. Ayarlardan yapılamıyordur yetki istediği için sadece.

Bu arada dünyanın en mantıklı virüsüymüş. Helal olsun.

Hiç denemedim yanımdaki USBler de 3,4 gb lık format için hazır kurtarma yüklemeye çalıştım fakat alan yok
Format USB'si en az 8 GB olmalı. 8 GB'lık bir USB alın, farklı bir bilgisayardan aldığınız USB'ye Windows yükleyin (veya yükletin), ardından da bilgisayara format atın. BIOS'a girmenize müdahale edecek kadar köklü bir virüs de değildir herhalde.

Format USB'si en az 8 GB olmalı. 8 GB'lık bir USB alın, farklı bir bilgisayardan aldığınız USB'ye Windows yükleyin (veya yükletin), ardından da bilgisayara format atın. BIOS'a girmenize müdahale edecek kadar köklü bir virüs de değildir herhalde.
bunu herhangi bir internet kafe de yaptırabilir miyim? Eğer olmaz derseniz yarın bir usb satın alayım

Yeni konular

Geri
Yukarı