Windows 11 "Windows düzgün yüklenmemiş gibi görünüyor" hatası

Arifozen

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5-12400F | Asus Prime H610M-E D4 | Asus RX 6650 XT ROG STRIX | Gskill 2x8 GB 3000Mhz CL16 | Kingston SNV2S 1TB | MSI MAG A550BN 550W 80 PLUS - Gametech X-Coler ARGB | Philips 242V8A |
RAM
8 GB RAM
SSD veya HDD modeli
512 GB M2 SSD
Ekran kartı
DAHİLİ GPU
İşlemci
RYZEN 5 5625U
Merhaba, herkese iyi Sosyaller.

Yaklaşık 1 ay önce Dell Inspiron 15 3525 adlı bir dizüstü bilgisayar satın aldım. Bilgisayara dair her şeyden memnunum fakat geçtiğimiz zamanlarda bir güncellemeden sonra hata almaya başladım. Ya da ben öyle tahmin ediyorum. Durduk yere bir anda mavi ekran hatası alıyorum, ekranda Windows düzgün yüklenememiş gibi görünüyor yazıyor. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz? Çalıştırmam buraya göndermem gereken veriler varsa bildirirseniz sevinirim.

Herkese kolay gelsin, iyi Sosyaller.

Bu da hatanın görselidir.

Görsel.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Gelişmiş onarım seçeneklerini görüntüle deyip onarma seçeneklerini kullanın. Bana kalırsa Windows'u yeniden kurarsanız düzelir. Bir şey olduktan sonra Windows dosyaları hasar görmüş, silinmiş veya baştan eksik yüklenmiş olabilir.

O seçeneği seçtiğimde yeniden başlatıp açıldı herhangi bir seçenek gelmedi ne yazık ki.
Gelişmiş onarım seçeneklerini görüntüle deyip onarma seçeneklerini kullanın. Bana kalırsa Windows'u yeniden kurarsanız düzelir. Bir şey olduktan sonra Windows dosyaları hasar görmüş, silinmiş veya baştan eksik yüklenmiş olabilir.
Bilgisayar tekrar açılıyor ben bu hatayı arada almak istemiyorum.

O seçeneği seçtiğimde yeniden başlatıp açıldı herhangi bir seçenek gelmedi ne yazık ki.

Bilgisayar tekrar açılıyor ben bu hatayı arada almak istemiyorum.

DISM ve SFC araçlarıyla onarmayı deneyebilirsiniz o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı