Windows 11'in çıkma nedeni nedir?

Ronnietory

Hectopat
Makaleler
1
Windows 11 tam bir para kazanma aracı. Üç beş tasarım ekle, Windows 10'a getirebileceğin APK desteğini ve performans güncellemelerini sırf yeni bir işletim sistemi gibi dizaynladığın için ayrı işletim sistemi oluştur. Zaten Microsoft 5-6 ay öncesine kadar reddediyordu, baktılar millet yeni işletim sistemi deyip duruyor alın size Windows 11 diye Windows 10 güncellemesi sundular. Kimse bana sonradan geliştirilecek demesin, insan en azından birkaç büyük yenilik getirir başlangıç için, o da yok. Madem sonradan getireceksin yenilikleri şimdi neden beta diye sunuyorsun?

Windows 10'a getirebileceğin APK desteğini ve performans güncellemelerini sırf yeni bir işletim sistemi gibi dizaynladığın için ayrı işletim sistemi oluştur.
Böyle olsaydı Microsoft yeni işletim sistemi hiç çıkarmazdı. Kernel falan değiştirdiği zaman yeni işletim sistemi çıkartırdı sadece.

Haklısınız ustam.

Ancak bu durum böyle gelişti diye dertlenmeye gerek yok. ☝🏼🙂

Çıksın sonra bakarız kullanırız. İsterse Windows 14 çıksın güzel ve verimli çalışsın. 🙏🏼
Ben dertlenmiyorum ama "geliştirilecek yaa, bu windows 11'in nihai sürümü değil yaaa" diyenlere sinir oluyorum. Hani en azından bir yenilik getirirsin anlarım, hiçbir yenilik yokken beta.
Böyle olsaydı Microsoft yeni işletim sistemi hiç çıkarmazdı. Kernel falan değiştirdiği zaman yeni işletim sistemi çıkartırdı sadece.
Her tasarım değiştirdiğinde yeni işletim sistemi çıkaracağı anlamına gelmiyor ama.

Ben dertlenmiyorum ama "geliştirilecek yaa, bu windows 11'in nihai sürümü değil yaaa" diyenlere sinir oluyorum. Hani en azından bir yenilik getirirsin anlarım, hiçbir yenilik yokken beta.

Her tasarım değiştirdiğinde yeni işletim sistemi çıkaracağı anlamına gelmiyor ama.
Hocam bence görünüm olarak baştan dizayn edilmiş.

O zaman Windows 7 çıktığında o günden beri Windows 7 güncelleme alsaydı ve yeni işletim sistemi çıkmazdı.

Geri
Yukarı