Windows 8.1 yüksek CPU kullanımı

1660388598576.png

1660388622467.png

1660388635926.png

1660388656867.png

Hocam bilerek mi yapıyorsunuz? Tam resmini istiyoruz. Böyle yaparsanız yardımcı olamayacağız.

Neyin tam resmini istiyorsun tam olarak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminiz de HDD mi SSD olduğunuza baktınız mı?
Sisteminiz de HDD mi SSD olduğunuza baktınız mı ayrıca şu an kullanımlar nasıl?

Ayrıca şu an kullanımlar nasıl?

Nereden bakabilirim olup olmadıgına kusura bakmayın çok bilgim yok bu konularda.
Nereden bakabilirim olup olmadıgına? Kusura bakmayın çok bilgim yok bu konularda.

Sisteminiz de HDD mi SSD olduğunuza baktınız mı ayrıca şu an kullanımlar nasıl?

CPU kullanımı vesaire oyuna girmeden once normal oyuna girince sıkıntı çıkıyor.

Nereden bakabilirim olup olmadıgına kusura bakmayın çok bilgim yok bu konularda.

Az önce belirtmiştim Görev Yöneticisi >performans > disk > orada HDD mi yazıyor SSD mi ayrıca laptopunuz u türden bir işlemcisi var yani ekran kartı yok bu yüzden normal işlemci kullanımının fazla olması normal olabilir ayrıca hangi oyuna giriyorsunuz?

Az önce belirtmiştim Görev Yöneticisi >performans > disk > orada HDD mi yazıyor SSD mi ayrıca laptopunuz u türden bir işlemcisi var yani ekran kartı yok bu yüzden normal işlemci kullanımının fazla olması normal olabilir ayrıca hangi oyuna giriyorsunuz?

1660389278193.png

LoL'e girmeye çalışıyorum Windows 10'da ekran kartım vardı Win 8.1 geçince gitti driverlar.

Geri
Yukarı