Sürprizbozan Witcher Oyunları

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sleipnir

Decapat
Daha fazla  
Evreni Witcher 3 ile tanıdım. Oyunda belirli bir hikaye akışına ulaşınca evreni çok beğendim ve diğer oyunlarını oynamaya karar verdim. Bunun önemli nedenlerinden biri, kayıtları diğer oyunlara aktararak hikayeye etki etmesiydi. Witcher 2 ile başlamıştım, ancak onu bir şehrin madenlerindeki arama görevinde bıraktım. Sonra en iyisi Witcher 1'den başlayayım dedim. Söylenildiği gibi, o kadar sıkıcı gelmedi ve oyun mekaniklerine 1 saat içinde alıştım. Oyunu tamamen keşfederek tüm yan görevleri yaparak 80 saatte bitirdim. Kayıtları Witcher 2'ye aktardım, ancak 2.oyuna bir türlü ısınamadım. Haritada yol bulmak ve görevleri bulmak, 1 ve 3 oyunlarına göre daha zor ve sıkıcı geldiği için bıraktım. Witcher 3 e kaldığım yerden devam edip hızlı oynayarak bitirdim.

Ciri Witcher olarak hayatına devam etme şekilde bitirdim oyunu. Şu an Kaer Morhen'da yalnız başıma kaldım.
Oyunu hızlı bir şekilde bitirdiğim için tekrar oynamak istiyorum. Gönül isterdi Witcher 2 kaydını Witcher 3'e aktarmak ama o oyuna katlanacağımı sanmıyorum. Bu yüzden Witcher 3'ün DLC'leri bırakıp hikayeyi yeniden oynamayı düşünüyorum.

+ Hikaye biterken New game diye bir özellik vardı sanırım oyundaki item ve eşyalarımız kalıp hikayeye sıfırdan başlamak sizce bunu yapmalı mıyım zevkli olur mu ?

Geri
Yukarı