WoeUSB nasıl kurulur?

GT 710

Decapat
Makaleler
1
Yer
Kırklareli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus H110 M-K
Intel Pentium G4400 3.3GHz
MSI GT710 2GB
8+4 12 GB 2133MHz DDR4 RAM
1TB Toshiba HDD
FOEM 300W PSU
Windows 10 Pro
Ekipmanlar
Redragon Shiva
Hp m200
Gamenote h2016d
Windows ISO'su yazdırmak için WoeUSB kurmaya çalışıyorum.
GitHub'dan bash dosyasını indirdim. Açıklamada bulduğum terminal komutlarıyla çalıştırmayı denedim.
Çalıştırmaya çalıştığımda "ERROR: WoeUSB requires wimlib-imagex command in the executable Search path, but it is not found." diye bir hata aldım.
Nasıl çözebilirim? WoeUSB dışında program önerilerine de açığım.

WoeUSB yerine Ventoy kullanın derim. Windows dahil bütün ISO'larımı onun ile boot ediyorum. Birçok kurulumumda da kullandım. Gayet düzgün çalışıyor.

WoeUSB yerine Ventoy kullanın derim. Windows dahil bütün ISO'larımı onun ile boot ediyorum. Birçok kurulumumda da kullandım. Gayet düzgün çalışıyor.
Hocam tar.gz dosyasından çıkan klasörde neyi çalıştırmam gerek? Terminalden yapmam gereken bir şey var mı?

Hocam tar.gz dosyasından çıkan klasörde neyi çalıştırmam gerek? Terminalden yapmam gereken bir şey var mı?

X86_64 uzantılı dosyayı çift tıklayarak çalıştıracaksınız.

Eğer sorun olursa dosyayı terminale sürükleyin. Çıkan kodun başına da yoksa sudo ekleyip çalıştırın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu rehber ile hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsin.

X86_64 uzantılı dosyayı çift tıklayarak çalıştıracaksınız.

Eğer sorun olursa dosyayı terminale sürükleyin. Çıkan kodun başına da yoksa sudo ekleyip çalıştırın.
Hocam ben flash belleğe yazdırmak istiyorum ama burada sadece HDD'yi gösteriyor.

Hocam ben flash belleğe yazdırmak istiyorum ama burada sadece HDD'yi gösteriyor.

USB'yi bir çıkarıp takın. Ayarlar kısmında tüm diskleri göster gibi bir seçenek olması lazım. Onu aktif ederseniz de belki gelebilir.

Geri
Yukarı