Wolfenstein II: The New Colossus Türkçe yama crash verdirtiyor

Son düzenleme:
U-Crew'in yaması aynı zamanda sorunlu. Parayla yama satıp bir de arkasında durmamak enfes bir olay ya. :D Yıllarca kullanıcılarına yaptıkları muameleleri de bilirim. Yok mu bu oyunun kıyıda köşede kalmış bir yaması ya?

Arkadaşlar benim bulduğum yama bu. Sorunsuz çalıştı oynadım bitirdim. Kendim indirdiğim yeri hatırlamıyorum. O yüzden dosyaları yeniden paylaştım. Önce Update klasöründeki dosyayı çalıştırıp Update yaptım, sonra Codex klasöründeki dosyalarla oyunun dosyalarını değiştirdim, son olarak da yamayı kurdum çalıştı.

Arkadaşlar benim bulduğum yama bu. Sorunsuz çalıştı oynadım bitirdim. Kendim indirdiğim yeri hatırlamıyorum. O yüzden dosyaları yeniden paylaştım. Önce Update klasöründeki dosyayı çalıştırıp Update yaptım, sonra Codex klasöründeki dosyalarla oyunun dosyalarını değiştirdim, son olarak da yamayı kurdum çalıştı.

Bu DLC olarak görünüyor ama tüm oyun herhalde.

Oyun klasörlerinin bulunduğu dosyayı seç diye hata veriyor sürekli. (Tabi ki de o klasörü hatta altını üstünü seçip denedim). Codex update'i falan da galiba orijinal oyun için değil, tam çözemedim.

Geri
Yukarı