Xbox One alınır mı?

One serisinden sadece X alınır. Gerisi alınmaz.
Asıl One serisinden alınmayacak tek konsol One X bence. One X alana kadar üstüne bin lira ekleyerek Series S alınır.
Eski nesilden konsol almanın tek mantığı yeni nesile paranın yetmemesi olabilir. Hele de yeni nesilde Series S gibi cidden güzel bir f/p cihazı varken One X'e 6k para verilmez.

Asıl One serisinden alınmayacak tek konsol One X bence. One X alana kadar üstüne bin lira ekleyerek Series S alınır.
Eski nesilden konsol almanın tek mantığı yeni nesile paranın yetmemesi olabilir. Hele de yeni nesilde Series S gibi cidden güzel bir f/p cihazı varken One X'e 6k para verilmez.
Haklısın hocam. Bende zaten yeni nesil oyunlarda gözüm yok. Öğrenciyim ülke ekonımisi belli. Yoksa Xbox one almam

Haklısın hocam. Bende zaten yeni nesil oyunlarda gözüm yok. Öğrenciyim ülke ekonımisi belli. Yoksa Xbox One almam

Series S'e çıkamayacaksanız One S temiz alınır. Düz Xbox One önermem. One X'e çıkarım dersen Series S'e çık kesinlikle ekonomik diye One S öneriyorum.

Series S'e çıkamayacaksanız One S temiz alınır. Düz Xbox One önermem. One X'e çıkarım dersen Series S'e çık kesinlikle ekonomik diye One S öneriyorum.
Hocam birebir katılıyorum. Eklemeyi unuttuğum tek şeyi ilave etmişsiniz. One S önceki nesilden en ideal konsol şuan için.(XBOX cephesinde)
Haklısın hocam. Bende zaten yeni nesil oyunlarda gözüm yok. Öğrenciyim ülke ekonımisi belli. Yoksa Xbox one almam
Series S bandına çıkamıyorsanız ekonomik olarak en temizi One S alıp geçmek. One X'le Series S arasındaki küçük fark onu ödemeye değer. Ondan eski nesilden devam zorunluysa şuan için One S sizi bir süre daha götürecektir.

Geri
Yukarı