Xbox Series S 512 GB alınır mı?

• Konuyu başlatan Keskn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 712

Keskn

Centipat
Paramı biriktirip 2. el olarak almak istiyorum sizce alınır mı? Oynamak istediğim oyunlar RDR 2, Forza Horizon 4 veya 5. laptopum var pek iyi değil bu söylediğim oyunları açmaz. Son olarak PS4 mü Xbox Series S mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Paramı biriktirip 2. el olarak almak istiyorum sizce alınır mı? Oynamak istediğim oyunlar RDR 2, Forza Horizon 4 veya 5. laptopum var pek iyi değil bu söylediğim oyunları açmaz. Son olarak PS4 mü Xbox Series S mi?

Xbox Series S yeni nesil bir cihaz olduğu için PS4 almanızı önermem.

Sil yükle yapmak durumunda kalabilirsiniz. Boş alanı cidden az bir konsol. PS4 ile kıyaslanacak bir alet değil. Elinizdeki sistem de iyi değilmiş. Ucuz yollu rahat rahat oyun oynatır. Alınır.

Series S'in fiyatı nedir? 2. El demişsiniz ama yine sorayım dedim.

Forzalar akıyor çok güzel. Ama RDR 2 next gen yükseltmesi almadığı için 30 fps de çalışıyor grafikleri de xbox one için downgrade yemiş. Genel olarak alınır bu piyasadaki oyun cihazları arasındakien iyi f/p seçenektir hala.

XBOX Series S'ten memnundum ben:) XBOX Game Pass ile guzelce keyfini cikarirsiniz.

Xbox hem daha az yer kaplıyor hem sessiz çalışıyor, tek sorun 500GB'ın 350 GB kadarını kullanıyor ama iyi bir internetin varsa sorun yaşamazsın. RDR2 biraz kötü PS'ye göre uzak mesafe kötü gözüküyor. Ama diğer Game Pass oyunları ve yeni nesil oyunları çok iyi çalışıyor mesela A Plague Tale Requim gibi. 12 bin liraya böyle bir cihaz yok.
Bir de tavsiyem monitörün yoksa ve internetin de iyi ise uzaktan bağlantı ile oynaman ben sırf o yüzden almıştım Series S 1,5 sene kullandım ekran kartı gibi. RDR2 de çok sırıtmıyor 1366x768 ekranda.

PS4 tam anlamıyla bir çöp. Özel Sony oyunları da oynamayacakmışsınız zaten tercih edecek hiçbir sebep yok PS4'ü. Series S yeni nesil bir konsol alınır o bütçede rakipsiz. 2027'e kadar da yeni oyun desteği devam edecek bir konsol.

Geri
Yukarı