Xbox Series X'in ömrü ne kadar?

Series X'in rahat 6-7 sene daha oyun alacağını düşünüyorum. Yanlışsam biri düzeltsin.

Kanka benim merakım şu aslında bende RX 580 3500 X 16 GB var 1aya da 3000 serisi alacağım inşallah asıl sorum yeni bir Xbox konsolu ne zaman gelir nasıl PS4 2014'de geldi 2020'de PS5 geldi onun gibi yeni Xbox konsolu ne zaman gelir.

Kanka benim merakım şu aslında bende RX 580 3500 X 16 GB var 1aya da 3000 serisi alacağım inşallah asıl sorum yeni bir Xbox konsolu ne zaman gelir nasıl PS4 2014'de geldi 2020'de PS5 geldi onun gibi yeni Xbox konsolu ne zaman gelir.
Dostum bunu düşünmek için çok erken daha çıkalı birkaç ay oldu. Bilmemiz pek mümkün değil. Ancak 7 8 yıl sonra gibi çıkar şuan sistemleri en çok zorlayan oyunlardan olan Cyberpunk2077'yi PS5 ve Xbox Series X çok rahat bir şekilde oynatabiliyor. Yani yakın bir zamanda bir konsol çıksa bile öyle PS5'i zorlayacak bir oyun çıkmadığı sürece yeni konsolların gelmesine daha var.

Dostum bunu düşünmek için çok erken daha çıkalı birkaç ay oldu. Bilmemiz pek mümkün değil. Ancak 7 8 yıl sonra gibi çıkar şu an sistemleri en çok zorlayan oyunlardan olan CybeRPUNK2077'yi PS5 ve Xbox Series X çok rahat bir şekilde oynatabiliyor. Yani yakın bir zamanda bir konsol çıksa bile öyle PS5'i zorlayacak bir oyun çıkmadığı sürece yeni konsolların gelmesine daha var.

3 Sene yeni bir Xbox konsolu gelmiyecekse almak istiyorum aslında.

3 Sene yeni bir Xbox konsolu gelmiyecekse almak istiyorum aslında.
Ne 3 senesi be kardeşim en az 6-7 senesi var hem yeni konsol gelse bile Series X'i zorlayacak bir oyun çıkmaz o süre içerisinde. Önümüzdeki 3 sene içerisinde yeni bir konsol gelmesi gökten altın yağması gibi bir ihtimal herhalde.

Geri
Yukarı