Xiaomi araç içi kamera alınır mı?

Gayet iyi çekim yapıyor.

Hocam bir de bu ürünün şarjı ne kadar dayanır ve içindeki SD Card dolunca ne oluyor ben pek anlamam.

Gayet iyi çekim yapıyor.

1500TL'ye kadar çıkabilirim araba çalışmıyorken de kayıt edecek iyi bir şey olsun.

Gayet iyi çekim yapıyor.

70mai ye karar verdim 1500TL civarına 360 G300 baktım benim için önemli farklar yok bu 70mai modelinde güç yokken sarsıntı olunca içindeki batarya ile o anı kayıt ediyor mu baktım ama bulamadım G300 de varmış.

Son düzenleme:
Araba çalışmıyorken de kayıt yapabilecek bir kamera yok. Çünkü bu kameralar çakmaklığa bağlı çalışıyor. Siz kontağı açmadan akü enerji göndermeden kayıt yapamıyor. G sensör ve hareket sensörleri sayesinde bu kameralar park halinde kaza çarpma olduğunda otomatik kendisi kayıt yapmaya başlıyor. Kayıt süresi 3-5 dakika kadar. Kayıt süresi ise cihazdan seçmiş olduğunuz kayıt süresi baz alınarak mesela 5 dakika da bir yeni kayıt yapıyor. SD kart komple dolduğunda en baştaki kayıt siliniyor yerine yenisi kaydoluyor bu işlem otomatik olarak yapılmakta. Siz aküden direk enerji çekerseniz (adını unuttum bir çıkış vardı) aküde enerji olduğu müddetçe 7/24 kayıt yapar. Xiaomi nin ön ve arka kamera çeşitleri var ikisini alırsanız 1500₺ ye denk gelir hem arka hem ön tarafı çekmiş olursunuz.

Araba çalışmıyorken de kayıt yapabilecek bir kamera yok. Çünkü bu kameralar çakmaklığa bağlı çalışıyor. Siz kontağı açmadan akü enerji göndermeden kayıt yapamıyor. G sensör ve hareket sensörleri sayesinde bu kameralar park halinde kaza çarpma olduğunda otomatik kendisi kayıt yapmaya başlıyor. Kayıt süresi 3-5 dakika kadar. Kayıt süresi ise cihazdan seçmiş olduğunuz kayıt süresi baz alınarak mesela 5 dakika da bir yeni kayıt yapıyor. SD kart komple dolduğunda en baştaki kayıt siliniyor yerine yenisi kaydoluyor bu işlem otomatik olarak yapılmakta. Siz aküden direk enerji çekerseniz (adını unuttum bir çıkış vardı) aküde enerji olduğu müddetçe 7/24 kayıt yapar. Xiaomi'nin ön ve arka kamera çeşitleri var ikisini alırsanız 1500₺ ye denk gelir hem arka hem ön tarafı çekmiş olursunuz.

Peki Xiaomi'de park halinde sensöre bağlı kayıt özelliği var mı dediğinizden.

Açıklamada; G-sensörü sayesinde darbe anında kamera otomatik olarak çalışmaya başlar, yazıyor yani var.

Yeni konular

Geri
Yukarı