Xiaomi Mi Box S 4K hala alınır mı?

Xiaomi Mi Box S 4K hala alınır mı? Daha iyi bir model var mıdır?

Mi Box'un Mi Stick'ten farkının USB dışında olmadığını düşünüyorum. Yanlışsam düzeltin. Mi Stick'te RAM de daha fazlaydı sanırım. Bu yüzden 3 hafta önce Mi Stick 4K aldım ve çok çok memnunum. Mi Box 150 TL fazlaydı sanırım o zaman. Aynı zamanda taşınabilirlik olarak da Mi Stick önde. Mi Box neden tercih ediliyor bilen var mı? Senin soruna gelirsek ben yok diye biliyorum ama net bir şey söyleyemem.

Mi Box'un Mi Stick'ten farkının USB dışında olmadığını düşünüyorum. Yanlışsam düzeltin. Mi Stick'te RAM de daha fazlaydı sanırım. Bu yüzden 3 hafta önce Mi Stick 4K aldım ve çok çok memnunum. Mi Box 150 TL fazlaydı sanırım o zaman. Aynı zamanda taşınabilirlik olarak da Mi Stick önde. Mi Box neden tercih ediliyor bilen var mı? Senin soruna gelirsek ben yok diye biliyorum ama net bir şey söyleyemem.
Mi stick ilk çıkanı daha düşük RAM ve 1080P desteği ile çıktı. 4K modeli sonradan çıktı ve RAM miktarı Mi Box ile aynı. Ancak Mi Box USB bağlantısı olması sebebi ile bana göre daha kullanışlı.

Mi Stick ilk çıkanı daha düşük RAM ve 1080p desteği ile çıktı. 4K modeli sonradan çıktı ve RAM miktarı Mi Box ile aynı. Ancak Mi Box USB bağlantısı olması sebebi ile bana göre daha kullanışlı.

Evet dediğiniz gibi RAM miktarı aynıymış. Bir tane yerde görmüştüm yanlışmış demek ki. O zaman farkı USB. Ben Mi Stick ile mouse kullanıyorum şu anda bir yöntem ile. Normal Wireless mouse var onun USB'sini dönüştürücü ile Type-C telefonuma takıyorum daha sonra Bluetooth mouse uygulamasına giriyorum Mi Stick'e bağlanıyorum, elimdeki Wireless mouse ile o mouse kısmına tıklayınca Mi Stick'i kontrol etmeye başlıyor ben oradan çıkasıya kadar :D dolaylı yoldan ama çalışıyor.

Geri
Yukarı