Yapay zeka bir dini seçerse cennetine girebilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Peki onlarda Allah'a inanıyor değil mi? İslamdaki tanrı onlara yasak koyuyor ve buna uyuyorlar. Ne garip?

Demek ki o %80 akıllı. Diğer katolik olayında inan %20 İslam'ı seçerdim.
Evet aynen. Onlarda aynı tanrıya inanıyorlar. Neden garip olsun ki? Akıllı veya saçmalık değil bence. Onlar o şekilde inanıyor sen bu şekilde. Bu kadar basit.
Konu fazla dağıldı. Kilitlenmeden bir son mu verilse acaba bu tartışmaya?
Yok bence kilitlenmesin. Ben @NothingAtHere 'ın fikirlerini ve savunmasını mantıklı buluyorum o yüzden devam etmesini istiyorum. Umarım açık görüşlü olmayan birisi bu konuyu kilitlemez ve güzel sohbetimiz kapanmaz.

@painkiller
İslam güzellikle yayılmadı?
Peygamberimiz İslam'ı yaymak için savaşmadı. Karşıda 13 yıldır zulm eden bir ordu var. Sen olsan dur demez miydin?

İşte araştırırsa aklıma yattı diyecek. Ama araştırmıyor? Sende araştır belki yatacak?

Yazdığımı tam okudun mu o son 1 olayını? O birin aklı olsaydı vs.

@bitwise

Neden 0 1 olamaz kesin olarak kanıtla.

Üslubum kabalaşmıyor. İnat kelimesi normal bir kelimedir. Yapay zeka bir din seçemez. Yapay zekadan çıktık bile. Seçecek olsa bile yukarıda da dedim. Sahibinin komutu bu.Eki Görüntüle 347696

Ortaya attigi iddiayi kanitlayamayan ispat yukumlulugunden muaf dindarlarin, kendilerine karsi cikanlara kanit sormasi sacmaligi ile yuz goz olmayi birakali cok oluyor, yardimci olamayacagim.

Ciddi ciddi dini bir inancin, deterministik 1/0 reprezentasyonu ile ifade edilebilecegini dusunuyorsan sana hayatta basarilar dilemekten fazlasi gelmiyor elimden : )
Gece gece soyle seyler atmayin, etkileniyoruz.

Ortaya attigi iddiayi kanitlayamayan ispat yukumlulugunden muaf dindarlarin, kendilerine karsi cikanlara kanit sormasi sacmaligi ile yuz goz olmayi birakali cok oluyor, yardimci olamayacagim.

Ciddi ciddi dini bir inancin, deterministik 1/0 reprezentasyonu ile ifade edilebilecegini dusunuyorsan sana hayatta basarilar dilemekten fazlasi gelmiyor elimden : )
Sanırım öyle düşünmüyor. Artık farklı bir şeyi tartışıyorlar.

Evet aynen. Onlarda aynı tanrıya inanıyorlar. Neden garip olsun ki? Akıllı veya saçmalık değil bence. Onlar o şekilde inanıyor sen bu şekilde. Bu kadar basit.

Yok bence kilitlenmesin. Ben @NothingAtHere 'ın fikirlerini ve savunmasını mantıklı buluyorum o yüzden devam etmesini istiyorum. Umarım açık görüşlü olmayan birisi bu konuyu kilitlemez ve güzel sohbetimiz kapanmaz.
Asla. Din inanç tarzı mıdır? Peygamberimizden sonrası ayrı bir olay. Dedim zaten hırsızın Müslüman'ım demesi gibi.

Sanırım öyle düşünmüyor. Artık farklı bir şeyi tartışıyorlar.

Supheye mahal vermeyecek, hatlari kesin belli olan her sey 1 ve 0 ile reprezente edilebilir. Tam olarak bunu iddia ediyor kendisi farkinda olmadan.

Gece gece soyle seyler atmayin, etkileniyoruz.
Ne yazmışım? Peki
@painkiller ve sen. Okudunuz mu?
Screenshot_20181130-000717~2.jpeg

Konu Zaytung haberi gibi... :D :D
Biz Türklerden korkulur, tartışılan konuya bak ya! :D SS alıp arşivime atıp ileride bu konuyu çocuklarıma göstermeyi planlıyorum! :D "İşte evladım, biz böyle bir milletttik işte" filan :D Ne muhabbet döner heee! :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı