Yaşadığınız yerde ev kiraları ne durumda?

deLi

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
www.Bilgisayarforum.com
Meslek
Asistan
Kiralar oldukça yükseldi. Semt semt değişiyor. Sizin yaşadığınız şehirde ev kiraları ne durumda? Biz Sefaköy'de oturuyoruz, 650 liradan 2500 liraya kadar kiralık evler var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kocaeli'de oturuyorum, kiralar 700-2000 TL arası.
Kocaeli'de kiralar bence çok iyi. Gebze'de oturuyorum. Çarşı dışına 750 TL çarşı içi en az 1000 TL o da odası az olan ve eski evler. Yeni evler 3500 TL kadar da çıkıyor. Ev alacak olursanız 250000 TL aşağı bulursanız eski olur. Gebze İstanbula yakın ve Türkiye'nin en büyük sanayi bölgesi olduğu için kiralar burada uçuyor. Kocaeli Gebze'yle besleniyor. Bir il olamadı gitti.. Gebze İstanbul arası trafikleri bitmiyor. :(

Son düzenleme:
Bir müddet Van Başkale'de yaşadım. Sınır manzaralı evimize 1100TL kira verirdim o zamanlar. Halkın tek geçim kaynağının asker, memur gibi kamu personeli olduğu yerlerde kiralar ateş pahası oluyor. Şimdi 500 liraya oturuyorum çok şükür [emoji1]

Kocaeli'de kiralar bence çok iyi. Gebze'de oturuyorum. Çarşı dışına 750 TL çarşı içi en az 1000 TL o da odası az olan ve eski evler. Yeni evler 3500 TL kadar da çıkıyor. Ev alacak olursanız 250000 TL aşağı bulursanız eski olur. Gebze İstanbula yakın ve Türkiye'nin en büyük sanayi bölgesi olduğu için kiralar burada uçuyor. Kocaeli Gebze'yle besleniyor. Bir il olamadı gitti.. Gebze İstanbul arası trafikleri bitmiyor. :(
Merkez içi dublex bir evde oturuyoruz, bina 5 yıllık ve 180000 TL gibi bir ücrete almıştık 2 yıl önce :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı