YBS okunur mu?

Aile baskısı nedeni ile sayısalda kaldım hocam maalesef makine mühendisliği düşünüyorum şu anda.
Aile baskısıyla istemeyerek Makine Mühendisliği okunmaz, açık ve net söyleyeyim hayat kaliteniz düşer arkadaşımdan biliyorum. Yok eğer altından kalkarım derseniz durum başka. Aileniz sayısalda kalmanızı ne için istemekte?

Aile baskısıyla istemeyerek Makine Mühendisliği okunmaz, açık ve net söyleyeyim hayat kaliteniz düşer arkadaşımdan biliyorum. Yok eğer altından kalkarım derseniz durum başka. Aileniz sayısalda kalmanızı ne için istemekte?
Hocam eşit ağırlıktan iyi bir bölüm okunmayacağı yönünde düşünüyorlar maalesef.

Hocam eşit ağırlıktan iyi bir bölüm okunmayacağı yönünde düşünüyorlar maalesef.
Aynı durum bende de mevcut ama ben daha 11. sınıfım. Babamın makine konusunda tüm dallarda çevresi olduğu için direkt işim hazır ve dolayısıyla makine mühendisliğini istiyorlar. Lakin ben büyük ihtimalle istemeyip vazgeçeceğim, bilemiyorum. Sen kararını değiştirdin mi? Çünkü bu bölümün istemeyerek okunabilecek bir bölüm olduğunu düşünmüyorum

Aynı durum bende de mevcut ama ben daha 11. sınıfım. Babamın makine konusunda tüm dallarda çevresi olduğu için direkt işim hazır ve dolayısıyla makine mühendisliğini istiyorlar. Lakin ben büyük ihtimalle istemeyip vazgeçeceğim, bilemiyorum. Sen kararını değiştirdin mi? Çünkü bu bölümün istemeyerek okunabilecek bir bölüm olduğunu düşünmüyorum.

Benim şahsen bu seneki netlerim pek iç açıcı değil hocam. Bundan dolayı bir sene daha hazırlanma düşüncesindeyim. Tabii bu karar için daha erken ama hazırlanırsam bir sefer daha EA'dan hazırlanıp YBS yazacağım inşallah.

Benim şahsen bu seneki netlerim pek iç açıcı değil hocam. Bundan dolayı bir sene daha hazırlanma düşüncesindeyim. Tabii bu karar için daha erken ama hazırlanırsam bir sefer daha EA'dan hazırlanıp YBS yazacağım inşallah.
Hocam bizim zamanımızda da bu zamanda mezuna kalmayı düşünenler oldu. Mayıs'a kadar hala iyi bir derece yapma ihtimalin var, çalışmalara devam derim. Beni örnek alma ama ben AYT'ye Mayıs'ta çalışmaya başladım ve EA 61k yaptım. Benden çok daha iyi yaparsın düzenli çalışmayla.

Hocam bizim zamanımızda da bu zamanda mezuna kalmayı düşünenler oldu. Mayıs'a kadar hala iyi bir derece yapma ihtimalin var, çalışmalara devam derim. Beni örnek alma ama ben AYT'ye mayıs'ta çalışmaya başladım ve EA 61k yaptım. Benden çok daha iyi yaparsın düzenli çalışmayla.

İnşallah hocam devam zaten durmak yok. Ne kadar çalışırsam o kadar iyi olur. Mezuna kalacaksam bile konularımı azaltmış olurum.

Ben de 2 gündür makine mühendisliği yerine DEU YBS düşünüyorum. Makineleri çok sevmem, sadece masabaşında parçaların torna programını falan yazmayı seviyorum. Sizce makineden mi devam edeyim yoksa YBS mi?

Ben de 2 gündür makine mühendisliği yerine DEÜ YBS düşünüyorum. Makineleri çok sevmem, sadece masabaşında parçaların torna programını falan yazmayı seviyorum. Sizce makineden mi devam edeyim yoksa YBS mi?

Hocam bence sınav anına kadar herhangi bir bölüm değişikliği yapmayın. Say'dan istediğiniz sıralama gelmezse -mezuna kalmayı düşünürseniz- EA'dan deneyebilirsiniz. Ben şahsen öyle yapacağım.

Hocam bence sınav anına kadar herhangi bir bölüm değişikliği yapmayın. Say'dan istediğiniz sıralama gelmezse -mezuna kalmayı düşünürseniz- EA'dan deneyebilirsiniz. Ben şahsen öyle yapacağım.
180 dakikada sayısal ile EA'yı yapabileceğimi düşünmüyorum, ikisinden birine odaklanıp karar vermek gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı