Yeni Ark oyunu "Ark: Survival Ascended" çıktı!

wednesday

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-10-26-16-43-27-081_com.valvesoftware.android.steam.community-edit.jpg
    Screenshot_2023-10-26-16-43-27-081_com.valvesoftware.android.steam.community-edit.jpg
    161,6 KB · Görüntüleme: 164
1698313660074.png

😳😳😳😳😳

Aynı oyuna bu kadar para bayılmak + her DLC'ni ayrı almak da ayrı enayilik. İki grafik ayarı için 300 lira bayılmam ben.

Bence 40 dolarlık bir ürün için oldukça ucuz ki ark diyoruz hani en iyi survival oyun piyasadaki. Buna ek olarak diğer dlcler de yanında ücretsiz verilecek zamanla.

Oyunun fiyatı TR için kesinlikle mükemmel kaçmayacak fırsatta fakat PC kaldırmıyor :D
Ark: SE'de epikte 80+ alıyordum çok rahat bunda ise şu an düşükte 30-40 zor alıyorum aşırı drop yiyorum ama erken erişimde olmasından kaynaklı düşünüyorum.

Bu oyunun hastasıyım. Çok iyi donanım ister ama o fiyata stabil bir oyun verirlerse değer.
Pek stabil olduğunu söyleyemeyeceğim şu anki durumunda. 3070ti 150w laptop ile medium ayarlarda 30-35 görüyorum ortalama. Optimizasyon konusunda iyileştirmeler gelir muhtemelen zira ASE'de de başta sıkıntı olmuştu bu konuda.

Oyunun fiyatı TR için kesinlikle mükemmel kaçmayacak fırsatta fakat PC kaldırmıyor :D
Ark: SE'de epikte 80+ alıyordum çok rahat bunda ise şu an düşükte 30-40 zor alıyorum aşırı drop yiyorum ama erken erişimde olmasından kaynaklı düşünüyorum.
Evet WildCard yüzünden kaynaklanıyor. Optimize değil oyun kesinlikle.

Geri
Yukarı